Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aerodinamik kit plakanın alt tarafında kalan ızgaradan arıyorum arkadaşlar

tuğra

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçirmiş olduğum ufak bir kaza sonucu aero tamponum çatladı onu tamir ettirecem sorun yok ama alt tarafdaki ızgara kırıldı onun tamiri mümkün değil orjinaline 180 diyo ankara ata otomotiv bildiğiniz birinde çıkma veya istanbulda bunu daha ucuza alabileceğim bir yer varsa lütfen yardımlarınızı rica ediyorum... Şimdiden teşekkürler

Orta ızgaranın orjinali için kayseriden bende fiyat almıştım 175 tl dediler banada fazla geldi ustamın tavsiyesi üzerine dışardan baklava dilimli plastik plaka aldık ustam yerine göre kesip silikonlada orjinalinden hiç bir farkı olmuyor tek farkı çeki demirinin ünü orjinalindeki gibi çıkarıp takmalı olmuyor. başka hiç bie şekilde farkı yok tavsiye ederim.

Orta ızgaranın orjinali için kayseriden bende fiyat almıştım 175 tl dediler banada fazla geldi ustamın tavsiyesi üzerine dışardan baklava dilimli plastik plaka aldık ustam yerine göre kesip silikonlada orjinalinden hiç bir farkı olmuyor tek farkı çeki demirinin ünü orjinalindeki gibi çıkarıp takmalı olmuyor. başka hiç bie şekilde farkı yok tavsiye ederim.

Güzel fikir usta var usta var :)

fibercilerde o ızgaradan war orijinal diil ama fiyatını cok uygun şekilde halledebilirsin. Fifty Tuning (Murat)dan fiyat alabilirsin

yuhh be bi plastik parçasına istedikleri meblaya bak resmen soygun :(

Fifty ile şimdi konuştukta elimde hazırda ızgaralarda var istersen bi gel bakalım diyo arabada evde gidemedim şimdi ilkimden burakla konuştum gidip arabayı alacak evden ben hepsini hallettiririm diyo bakalım şuan ondan haber bekliyorum. Diğer yandan kasko için şuan bi yerden fiyat bekliyorum diyorumki biniyim böyle bi on gün bayramdan sonra götürüyüm ata otomotive bu hasarlar direk ufak hasar diye yapılıyormuş hem boşada para harcamamış olurum kaskoyu mecbur yaptırıcam artık azda binsem pazar gününden sonra tırstım :) Allah herkesi beterinden esirgesinde daha kötüsüde olabilirdi şuan kaput arıyoda olabilirdim :)

yuhh be bi plastik parçasına istedikleri meblaya bak resmen soygun :(

Ya ben bu arabayı çok seviyorum ama şu aksesuar fiyatları tiksindirdi artık beni dedimki velevki yeni tampon alsam 1.850 tl diyo sadece ön tampona vallaha dünyada yoktur böyle bişey ya iyiki orjinal binelim bozmayalım diyoz bunlarda bizi öpmeye kalkıyolar ayıp ya vallahi ayıp bi ara toplansak bunun için ya tüm seatçılar :) işi televizyona taşıdıkmı tamamdır :)

Ya ben bu arabayı çok seviyorum ama şu aksesuar fiyatları tiksindirdi artık beni dedimki velevki yeni tampon alsam 1.850 tl diyo sadece ön tampona vallaha dünyada yoktur böyle bişey ya iyiki orjinal binelim bozmayalım diyoz bunlarda bizi öpmeye kalkıyolar ayıp ya vallahi ayıp bi ara toplansak bunun için ya tüm seatçılar :) işi televizyona taşıdıkmı tamamdır :)

olabilir aslında ama bence doğru yoldan direk ispanya'ya toplu bir mail atmak lazım yada almanya'ya :)

Geri
Üst Alt