Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aerodinamik body kit (Ankara için)

sskabim

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Siteye henüz kayıt oldum ve bu benim ikinci mailim.
Aracım gri 2009 leon stylance. Önümüzdeki hafta ikinci kez bakıma götüreceğim.
Aracımda ön ve arka tamponda taş çizikleri ve oyukları bulunuyor. Ayrıca işyerinin önünde sol ön kısmına çarpılmıştı, tamponda onun çizikleri duruyor.

Ön ve arka tamponu bu "leon aerodinamik body kit" ile değiştrisem mi diye düşünüyordum.

Dün seat'tan gelen mail üzerine iyice düşünmeye başladım. Hani şu arka tampon, ön tampon, kol dayama, bagaj kapağı kaplama ve krom hava ızgarası için 3000tl (+ işçilik fiyatı) istedikleri mail. Siz bu kampanyayı nasıl buluyorsunuz?

Bu kampanya dışında sizin bir tavsiyeniz var mı (Ankara için)?

Bir de çıkan tamponları servis alıyor mu? Boya parasına filan mı sayıyorlar?

Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Diğer sunulanlar ile fiyat oldukça makul..servisler diyaloga dayalı olarak eski tamponları boya ve işçilik karşılığı alıyorlar..kendim cupra tampon taktirirken öyle yaptırmıştım bizatihi..

Cevabınız için teşekkür ederim. Ancak benim arabamin tamponları iki senedir arabanın üstünde. Servis gene de alır mı?

Bir de ön tampon alırken ızgarayı ayrı almak gerekiyomus, sanırım. Su an arabanın üzerindeki ızgarayı aero tamponlarda kullanabilir miyiz?

rica ederim..tamponların kaç senelik olduğu pek önemli değil..alırlar diye düşünüyorum..panjur konusunda net bilgim yok diğer arkadaşlar cevap yazacaklardır.

Merhaba Arkadaşlar, cevaplarınız için teşekkür ederim. Bugün servis ile konuştum ve herşey dahil çıkan fiyat 4000 tlyi aştığı için yaptırmaktan vazgeçtim. İnşallah ileride bir gün leon fr alırsam, o zaman yaptırırım.

Aslında doğru diyorsunuz, Leon fr'a bişey yapmak gerekmez, ama fr almak için para biriktirmek gerekir :). Şimdilik planlar rafa kalktı.

kardeş ben 2 hafta oldu ata'da yaptırdım malumun ön arka aero tampon, kol dayama, alüminyum soğutma takımı, arka bagaj çıtası ve park sensörü toplam işçilik dahil 3,750 verdim seninkinde neler var yani yaptırmak istediğin

Geri
Üst Alt