Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero tamponmu difüzörmü

quicksilverrr

Kayıtlı Üye
Merhaba;
aracım daha önce belirtiğim üzere 2015 1.2 tsi.araçta cam filmi ve gizli özellikler açtırtmıştım.şimdi sıra arka kısımda.araca aero tamponmu yoksa sadece difüzörümü değiştirtip 2çıkışlı sağ ve sola egzmu taktırmalıyım abilerim

IMG_4770.jpg Valla difüzör + çift çıkış egzoz kullanan biri olarak söyliyim Aero tampon başka.. piyasa da 800 tl civarı satılıyor.
Ben bugün Avek ile görüştüm Aero tampon ve orjinal seat spor egzoz fiyatı alıcam.. kısmetse ilerde taktırmayı düşünüyorum.
Yani bütçe ile alakalı. Varsa bütçe Aero yoksa Difüzör.. ama araç body kitli değilse Aero tampon pek işe de yaramaz..

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
bir kaç yerden fiyat aldım aero için dedğin gibi üç aşşa beş yukarı plastik malzeme 800 850 civarı.fiyat değilde görsel olarak ve kullanım olarak sizce aeromu.birde aeroda tavsiye edeceğiniz bir yer varmı acaba.kalıbı malzemesi iyi olan... evet marşpiyer ve spilerde takılacak.belki ayrı ayrı yaptırırım belki hepsi çıksın biandada yaptırtabilirim

Ben serviste montaj dahil orjinal parça taktırıcam.
2600 tl

abf7c5873e50c938f70b986db4bb26b2.jpg

Aero tampon çift çıkış ben beğenmediğim için tek sağ ve sol olarak yaptırdım

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Aeroya difrzr sabit oluyor sanirim.birde nerede yaptrdiniz memnunmusinuz.anadolu yakasinda varmidir acaba.

arkadaşlar servis dışında piyasada plastik diye satılan aero arka tampon abs plastikten üretilme. almadan önce yapan firmanın daha önce yaptığı tamponları araç üzerinde görüp öyle karar verin. çünkü hiç biri servisten alınan gibi kusursuz değil. yaptırdıktan sonra ufak tefek hatalar var diyende var yaptırdığına pişman olup sökende.

Merhaba;
aracım daha önce belirtiğim üzere 2015 1.2 tsi.araçta cam filmi ve gizli özellikler açtırtmıştım.şimdi sıra arka kısımda.araca aero tamponmu yoksa sadece difüzörümü değiştirtip 2çıkışlı sağ ve sola egzmu taktırmalıyım abilerim

Valla difüzör kullanıyorum. Ama aero tamponda gözüm yok değil. İnsanoğlu işte :) Ben de almayı düşünüyorum ilerleyen zamanda. biraz daha ucuzlamasını bekliyorum. Bana sorarsanız difüzöre uğramadan direk aero tampon alın. BURADA satılan tamponu düşünüyorum. Adamlar aşmış kırılmıyor tampon :D Ama biraz fazla ince gibi geldi bana.

Geri
Üst Alt