Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero Ön Tampona Lip Uygulaması

kardesim fikir guzel fakat kesim yanlis olmus bu kesim serkan abi icin yapildi cif bogumlu adam ugrasmadan okalibi seninkine uygulamis sende daha farkli bir kesim kullanilmaliydi yoksa fikir iyi ; demek istedigim serkan abi cupra r lipi ile bunu birlestirdi ve o yuzden sendeki cizimi kullandi sendeki nin cizgileri kesimi tamammen farkli olmaliydi resimlerle daha iyi anliyicaksin ne demek istedigimi

Uploaded with ImageShack.us

sonucta bir dunya para aliyor isten kacmis resmen kullandigi mazeme 3 kurusluk sey git bir daha adam gibi yeniden tasarim yapsin derim ben bnm gorusum tabiki bu sen memnunsan boyle kullan tekrar hayirli olsun

ŞIK ŞIK ŞIK olmuş...ve ŞAK ŞAK ŞAK alkışlayalım
Maaşallah kazasız belasız inşeALLAH

bu lipin makyajsız kasa fr tanpon için olanı varmı acaba ?

murat gayet guzelolmus ozelden nerde ve kaca yaptirdigini pm atarmisin

kardesim fikir guzel fakat kesim yanlis olmus bu kesim serkan abi icin yapildi cif bogumlu adam ugrasmadan okalibi seninkine uygulamis sende daha farkli bir kesim kullanilmaliydi yoksa fikir iyi ; demek istedigim serkan abi cupra r lipi ile bunu birlestirdi ve o yuzden sendeki cizimi kullandi sendeki nin cizgileri kesimi tamammen farkli olmaliydi resimlerle daha iyi anliyicaksin ne demek istedigimi

sonucta bir dunya para aliyor isten kacmis resmen kullandigi mazeme 3 kurusluk sey git bir daha adam gibi yeniden tasarim yapsin derim ben bnm gorusum tabiki bu sen memnunsan boyle kullan tekrar hayirli olsun

Bilgilendirme için teşekkür ederim Cenk, kalıbın cupra r tampona olduğunu biliyorum. ama ben şuan beğendim, ilerde sıkılırsam satar yenisini yaptırırım ;) Serkan abinin lip nasıl öyle parlıyor? Kaplama mı yaptırdı?

Geri
Üst Alt