Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero Ön Tampona Lip Uygulaması

Aeroya bende cok yakıstıramadım emrenın arabada cupra tampon vardı daha ıyı duryodu acıkcası,ama sen sevdıysen kımseyı baglamaz gule gule kullan ;)

biraz abartı olmuş ama güle güle kullan :)

İstesem kısaltabilirim o problem değil parça için :) aynı ölçülerde kısa yerleri çizilip kesilicek. Ama böyle hoşuma gitti arabada abartılı duran ufak bir parça dursun istedim, belki ilerleyen zamanlarda kısaltırım :)
Ender abi, sürterse bu sürtsün valla köşedeki ekler sürtüyo bakınca çok kötü duruyor. Ondan kurtuldum ama coille daha da ineceği için araç biraz riskli olacak.

Dursun abii, parçalar geldiğinde ararsın finallerim başlıyo, ya finallerden sonra yada o aralarda fırsat bulursam gelirim :) Umarım parçalar köşeli değildir :) Yuvarlak hatlı daha iyi duruyor sanki, bide D1S'leri de bekliyorum bilgine :)

Herkese de teşekkür ediyorum yorumları için :)

hayırlı olsun değişik olmuş zamanında bende böyle bişey istedim ama uğraşamadım uçları biraz daha kkısa olsa sanki daha güzel olabilirdi ama eline sağlık emeğine değmiş....

hayırlı olsun murat güzel olmuş kardeşim maşaallah

Geri
Üst Alt