Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero Ön Tampona Lip Uygulaması

murat hayırlı olsun ama ben pek yakıştıramadım aeronun çizgisine..emre (jackie) nin kiler daha iyi duruyordu..yine de sen beğendiysen dicek fazla bişey yok

emrenin lip canlı olarak bende görmüştüm cupra tampon da 10 numara olmuş bundada çok güzel olmuş bence zevk renk meselesi :D

murat hayırlı olsun ama ben pek yakıştıramadım aeronun çizgisine..emre (jackie) nin kiler daha iyi duruyordu..yine de sen beğendiysen dicek fazla bişey yok

Emre'nin yaptırdığı yerde yaptırdım zaten, Cupra tampon için olan lipi Aero tampon için ayarladık bizde, ufak farklılıklar var arada. Gündüz çekimiinde belli olur yada canlı olarak daha güzel duruyor. Ama orjinalinde cupra tampon için lip, o yüzden onda daha güzel durması normal Aybars :)
Herkesin zevk farklı zaten :) Beğenmeyenler de oluyor beğenenlerde :) Çok göreceli bir aksesuar oldu sanırım :)

oo murat tam da bu aralar aklımı çelen şeylerden birini yaptırmışsın, güzel olmuş, az biraz uzun gibi geldi :) , sürtme olayı bunlarla artacak ama sürterse bunlar mı sürtsün dedin sen şimdi :) bende aero nun liplerin orta kısmı boş kalıyo ya orayı tamamlayacak bişeyler düşünüyodum :)

cok yakısmıs muratım güle güle kullan bu hafta sonu beklenen manzemeler gelior bilgin olsun ben arayacagım zaten senide:D

Bende tamponuma lip koydurmak istiyordum bunu gormek iyi oldu.bencede cok yakismis ama biraz fazla disarda duruyor benim dusuncem basitlestirmis lipi biraz daha gerideolsa tadindan yenmez.birde bunun maliyeti nedir ? bende yaptirmak istiyorum...

kardeşim biraz uzun olmuş ama yinede güzel duruo güle güle kullan fittre resimlerinide bekliorum :)

çok güzel olmuş bencede.çok hoşuma gidiyor bu tarz lipler...çiziksiz çatlaksız kullanmak nasip etsin :)

Geri
Üst Alt