Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero kit arıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şu coillerim gelsin mayıs gibi bende yaptırıcm en son fiyat aldıgımda adanadan komple kite 4000 tl dediler

Benim sağım solum belli olmaz:)

Bu arada Cut-out yaptıracağım Mustafa abide,birde yazılımla ilgili durum nedir diğer başlıkta yazılmış ama,yazılımda yaptırmak istiyorum..

Benim sağım solum belli olmaz:)

Bu arada Cut-out yaptıracağım Mustafa abide,birde yazılımla ilgili durum nedir diğer başlıkta yazılmış ama,yazılımda yaptırmak istiyorum..

yazılım için haziran başı abi hep beraber yaptırırz :)

spoiler ve marşpiyel almazsan 3K'nin altına mal olur Gökhan abi..
hepsi için 3.5K'in biraz üstü..

Hayırlısı olsun abi.Çıkma kovala bi süre piyasada leon çok fazla birkaç yere telefonunu bırak şansına çıkarmı çıkar.

xx

spoiler ve marşpiyel almazsan 3K'nin altına mal olur Gökhan abi..
hepsi için 3.5K'in biraz üstü..

Zaten spoiler ve marşpiyel almayacağım,marşpiyel istemiyorum spoiler ise zaten orijinalinde yeteri kadar spoiler var..:)

Zaten spoiler ve marşpiyel almayacağım,marşpiyel istemiyorum spoiler ise zaten orijinalinde yeteri kadar spoiler var..:)

makyajlı kasa kullanıp spoiler takmamak olmaz bence,hatta bodykit i bırak sırf spoiler tak abi :) çok değiştiriyor aracı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt