Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero Body Kit Sağ Marşpiyel Tedariği Hk.

abi öyle demeyin ya , sanki benim arabam değil de emanet araca biniyormuşum gibi iyi bakmaya çalışıyorum ya :(:(:(

gule gule kullan super bır araba oncelıkle kardesım tamırı mumkun en kötu fıberden yama yapıyor bılgın olsun kafana takam boyamasıyla beraber en fazla saa 150tl para cıkar kafana takıp uzulmene deymez anlayacagın

bekliyorum zaten muratım ya gel. Hatta havalar biraz daha ısınsın geçerken Yekta abimi de al öyle gel ;)

ama tamir ettireyim öyle gel , sonra kızarsın falan alimallah korkuyom ben :)

Yok yok ne demek :) Ben arada fotoğraflarına bakıyorum ama yeni aracım aratmıyor onu pek. Tek arattığı nokta o varken bakışlar üzerimdeydi bakan bidaha bakıyodu. Şimdi kimse tınlamıyo :D Hatta 160 olduğu bile belli değil :)

bunu dediğine pişman olabilirsin sınırları zorlarım

Abi ne demek ya sen yeter ki gel , başım gözüm üstüne ;)

Yok yok ne demek :) Ben arada fotoğraflarına bakıyorum ama yeni aracım aratmıyor onu pek. Tek arattığı nokta o varken bakışlar üzerimdeydi bakan bidaha bakıyodu. Şimdi kimse tınlamıyo :D Hatta 160 olduğu bile belli değil :)

Murat sen öyle uçuk şeyler yaparsın ki yakında millet bakmakla kalmaz atlar üstüne. Seni biliyoruz :)) Gti vs :))

Geri
Üst Alt