Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero bady kit kol dayama kampanya

ızgara dediği, bu siyah hava girişleri var ya. onlar Ender abi :) onları da ayrıca satıyorlar. Arka tamponu değiştirmeyi düşünüyorum bende. Aero arka tampon alacak olanlara duyurulur park sensörleriyle birlikte satarım alıcı çıkarsa :)

murat hayırdır tamponu niye satıyorsun ve kaça satıyorsun :)

İbrahim o ızgaralar sis farının dışında kalan ızgaralar onlar ve orta ızgara normalde tampon fiyatına dahil olmaz ama sen komple bir fiyat aldıgın için senin aldıgın fiyata o dahildir.

İbrahim o ızgaralar sis farının dışında kalan ızgaralar onlar ve orta ızgara normalde tampon fiyatına dahil olmaz ama sen komple bir fiyat aldıgın için senin aldıgın fiyata o dahildir.

ay sonunda gidiyorum adanaya coiller hafta sonu gümrükten cikio tek eksigim su anda varex kaldi onunda hangi modeli benim arabamin altina sigar onu arastiriom bulunca onuda alicam

Havalandırma ızgaraları tampon haricinde satılıyor, parça kodu filan farklı yani. ayrıca alınabilsin diye böyle birşey yapılıyor.

Benim arka tamponu değiştirme faslına gelince. Bosch'un orjinal park sensörlerini takıp optik park sistemi görüntüsü almayı planlıyorum fakat arka tamponda eski sensörlerin delikleri olduğu için satıp yeni tampon almayı düşünüyorum yada arkadan birinin vurmasını beklicem :D. Ama belkide çapı uyumludur bosch sensörlerle bilemiyorum :) araştırmadım o kadarını :D

Havalandırma ızgaraları tampon haricinde satılıyor, parça kodu filan farklı yani. ayrıca alınabilsin diye böyle birşey yapılıyor.

Benim arka tamponu değiştirme faslına gelince. Bosch'un orjinal park sensörlerini takıp optik park sistemi görüntüsü almayı planlıyorum fakat arka tamponda eski sensörlerin delikleri olduğu için satıp yeni tampon almayı düşünüyorum yada arkadan birinin vurmasını beklicem :D. Ama belkide çapı uyumludur bosch sensörlerle bilemiyorum :) araştırmadım o kadarını :D

bosch sensörler serviste mevcutmu murat

abi servisin yapacağını hiç sanmıyorum :D ama yinede şansını deneyebilirsin. opsiyon listesi park sensörleri diye sor yedek parça bölümüne fiyat verirler sanırım. Özgür sormuştu ender elektroniğe 600'e mi ne yapılır demişti sanırım tam hatırlayamadım özgür anlatmıştı da. Ama aracında rcd510 yada rns510 filan varsa hiç düşünme öyle yaptır derim abi. deldirme başka sensörler için :)

abi servisin yapacağını hiç sanmıyorum :D ama yinede şansını deneyebilirsin. opsiyon listesi park sensörleri diye sor yedek parça bölümüne fiyat verirler sanırım. Özgür sormuştu ender elektroniğe 600'e mi ne yapılır demişti sanırım tam hatırlayamadım özgür anlatmıştı da. Ama aracında rcd510 yada rns510 filan varsa hiç düşünme öyle yaptır derim abi. deldirme başka sensörler için :)

ya rns 510 alıcam ama şu aralar alamam aero tamponları taktırırken bosch sensörleride taktırayım dedim... bide bu aero tamponlara far yıkama ekletebiliyozmu

aa murat süper fikir, bende sandım ki başka tampon yapcan :D bende ki teybinde optik park sistemin özelliğini kullanamıyorum, hatta geri vistes kamerasınıda düşündüm karar veremedim... bosch kaç para dediler bende yaptırayım geri kalmayım senden :D

Geri
Üst Alt