Aero bady kit kol dayama kampanya | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aero bady kit kol dayama kampanya

m__kani

Kayıtlı Üye
aero ön tampon + arka tampon + kol dayama + bagaj çıtası + havalandırma ızgaraları = 3200 tl

mrtsnr

Kayıtlı Üye
dün servistede bana söylemişlerdi :) Marşpiyeller yok, spoiler var mı bilmiyorum tam. :D Marşpiyelsiz pek bir işe yaramadığı için marşpiyellere de 700 deseler en az. 4000TL totalde sanırım

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
amaç satış değil bilgilendirmedir

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
dün servistede bana söylemişlerdi :) Marşpiyeller yok, spoiler var mı bilmiyorum tam. :D Marşpiyelsiz pek bir işe yaramadığı için marşpiyellere de 700 deseler en az. 4000TL totalde sanırım
benim aldıgım zamanki parça fiyatlarını yazayım 1600 ön, 1200 arka, 940 marşpyeller, 550 spoiler di.. bu durumda 1600+1200+kol dayama (500 desek)=3300tl ediyor.. bagaj çıtası ve ızgaraları bilmyiorum fiyatlarını, ama marşpiyel ve spoiler tamamlayıcılık açısından bence çok gerekli :)

mrtsnr

Kayıtlı Üye
ızgara dediği, bu siyah hava girişleri var ya. onlar Ender abi :) onları da ayrıca satıyorlar. Arka tamponu değiştirmeyi düşünüyorum bende. Aero arka tampon alacak olanlara duyurulur park sensörleriyle birlikte satarım alıcı çıkarsa :)

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
ızgara dediği, bu siyah hava girişleri var ya. onlar Ender abi :) onları da ayrıca satıyorlar. Arka tamponu değiştirmeyi düşünüyorum bende. Aero arka tampon alacak olanlara duyurulur park sensörleriyle birlikte satarım alıcı çıkarsa :)
aha bilmiyordum ayrı sattıklarını onarı, panjurda var aslında eklenecek fiyata.. hayırdır Murat niye değiştiriyon ya merak ettim :rolleyes:

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
ben adana ile görüşmüştüm 1 ay önce eski tamponlarim bende komple aero kit ve iscilik 4000 tl demislerdi tamponlarimi versem ne kadar olur acaba.....
bide bu havalandirma izgaralari noluyo ya onlar zaten tamponun ustunde degilmi tam anlamadim