Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aero bady kit kol dayama kampanya

Konu, 'Duyurular' kısmında m__kani tarafından paylaşıldı.

1. m__kani

m__kani SCW Üyesi

140
    1
    18
    aero ön tampon + arka tampon + kol dayama + bagaj çıtası + havalandırma ızgaraları = 3200 tl

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    hayırlı satışlar

3. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    dün servistede bana söylemişlerdi :) Marşpiyeller yok, spoiler var mı bilmiyorum tam. :D Marşpiyelsiz pek bir işe yaramadığı için marşpiyellere de 700 deseler en az. 4000TL totalde sanırım

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Aerokit herzaman başka duruyor......

5. m__kani

m__kani SCW Üyesi

140
    1
    18
    evet öyle banada dün söylediler doğuş otodan

6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    amaç satış değil bilgilendirmedir

7. swotr

swotr Misafir

benim aldıgım zamanki parça fiyatlarını yazayım 1600 ön, 1200 arka, 940 marşpyeller, 550 spoiler di.. bu durumda 1600+1200+kol dayama (500 desek)=3300tl ediyor.. bagaj çıtası ve ızgaraları bilmyiorum fiyatlarını, ama marşpiyel ve spoiler tamamlayıcılık açısından bence çok gerekli :)

8. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    ızgara dediği, bu siyah hava girişleri var ya. onlar Ender abi :) onları da ayrıca satıyorlar. Arka tamponu değiştirmeyi düşünüyorum bende. Aero arka tampon alacak olanlara duyurulur park sensörleriyle birlikte satarım alıcı çıkarsa :)

9. swotr

swotr Misafir

aha bilmiyordum ayrı sattıklarını onarı, panjurda var aslında eklenecek fiyata.. hayırdır Murat niye değiştiriyon ya merak ettim :rolleyes:

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    ben adana ile görüşmüştüm 1 ay önce eski tamponlarim bende komple aero kit ve iscilik 4000 tl demislerdi tamponlarimi versem ne kadar olur acaba.....
    bide bu havalandirma izgaralari noluyo ya onlar zaten tamponun ustunde degilmi tam anlamadim

Sayfayı Paylaş