aem filtre | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

aem filtre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SİMON

Kayıtlı Üye
hıcbır sorun yok hatta cok keyıflı tıslamasıda 10 numara ozellıle 3000 dd de
yenı bır kıt takacagım ıcın bunuda kutusuna koyup bagaja attım daha toz yok uzerınde

SİMON

Kayıtlı Üye
abi gecenlerde servıse gıttım adam aracıma taktıgım parcayı gordu ve araca %100 zararı olmayan hatta yararı olan bı parca taktım adam neden taktınız olurda bır gun aracınız bozulursa ındırım yapmayız sıze dedı yanı servıse bakarsan onlardan almadıgın hıcbır urun onlara gore kotudur ve garantıyı etkıler...

sımdı sen fıltreyı taksan normalde hıcbır sıkıntı olacagını sanmam ama ılla ıcım rahat olmaz dersen bakıma gıttıgınde 2 dakkada sokersın fıltreyı ama cok kısı tanıyorum servıse fıltre ıle gıdenlerı ve kolay kolayda sorun olmaz ve garantıyıde etkılemez YCO yıgıtte fıltre ıle servıse cok gırıp cıkıyor

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
haklisin tesekkurler semun :) kendileri satmadigi surece hersey zarardir onlara gore zaten .. windows kullaniyosun paint neyine yetmiyo photoshop yuklemissin der gibi bisey bu :D

kral_mzk

Kayıtlı Üye
ben bursa dogusa sordum kesınlıkle bı zararı olmaz fakat servıse gelmeden once cıkar orjınalı tak dedı :) kı ben cok arastırdım bu fıltreyıı.. 2000 km dır kullanıyorum tek sıkıntım yakıt sarfıyatım artıı sesı duymak ıcın basıyorum :S ama cıkarıcam bende artık malum 4.00 benzın fıyatı

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
ben bursa dogusa sordum kesınlıkle bı zararı olmaz fakat servıse gelmeden once cıkar orjınalı tak dedı :) kı ben cok arastırdım bu fıltreyıı.. 2000 km dır kullanıyorum tek sıkıntım yakıt sarfıyatım artıı sesı duymak ıcın basıyorum :S ama cıkarıcam bende artık malum 4.00 benzın fıyatı
bastigin icin mi artti :)

AHMET1907

Kayıtlı Üye
Şemun benim arabaya olursa alirim benimki 100luk olabilir tam hatirlamiyorum

YCO

Kayıtlı Üye
filtre yerinde durduğu, çıkmadığı sürece hiç bişi olmaz.. :)
hayırlı satışlar Şemun'um..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...