Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

aem filtre

Konu, 'Satıyorum' kısmında SİMON tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
  2. swotr

swotr Misafir

bende almayi dusunuyordum bu filtreyi neden memnun kalmadin mi

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    hıcbır sorun yok hatta cok keyıflı tıslamasıda 10 numara ozellıle 3000 dd de
    yenı bır kıt takacagım ıcın bunuda kutusuna koyup bagaja attım daha toz yok uzerınde

4. swotr

swotr Misafir

ok sagol semun.. bunlarin garantiyiye bir etkisi var mi ?

5. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    abi gecenlerde servıse gıttım adam aracıma taktıgım parcayı gordu ve araca %100 zararı olmayan hatta yararı olan bı parca taktım adam neden taktınız olurda bır gun aracınız bozulursa ındırım yapmayız sıze dedı yanı servıse bakarsan onlardan almadıgın hıcbır urun onlara gore kotudur ve garantıyı etkıler...

sımdı sen fıltreyı taksan normalde hıcbır sıkıntı olacagını sanmam ama ılla ıcım rahat olmaz dersen bakıma gıttıgınde 2 dakkada sokersın fıltreyı ama cok kısı tanıyorum servıse fıltre ıle gıdenlerı ve kolay kolayda sorun olmaz ve garantıyıde etkılemez YCO yıgıtte fıltre ıle servıse cok gırıp cıkıyor

6. swotr

swotr Misafir

haklisin tesekkurler semun :) kendileri satmadigi surece hersey zarardir onlara gore zaten .. windows kullaniyosun paint neyine yetmiyo photoshop yuklemissin der gibi bisey bu :D

7. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    ben bursa dogusa sordum kesınlıkle bı zararı olmaz fakat servıse gelmeden once cıkar orjınalı tak dedı :) kı ben cok arastırdım bu fıltreyıı.. 2000 km dır kullanıyorum tek sıkıntım yakıt sarfıyatım artıı sesı duymak ıcın basıyorum :S ama cıkarıcam bende artık malum 4.00 benzın fıyatı

8. swotr

swotr Misafir

bastigin icin mi artti :)

9. AHMET1907

AHMET1907 SCW Üyesi

815
    14
    18
    Şemun benim arabaya olursa alirim benimki 100luk olabilir tam hatirlamiyorum

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    filtre yerinde durduğu, çıkmadığı sürece hiç bişi olmaz.. :)
    hayırlı satışlar Şemun'um..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş