Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aem egt montajı

osman 1.8t

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar egt yi nereye koysam diye düşünürken aklıma klima petekleri geldi ortayı bozmamak için çam tarafındakine uygulamaya karar verdim tabi aracın hiçbir malzemesini kırmadan orjinalliğini bozmadan önce peteği söküyoruz ve içindeki rafları kırmadan aparatlarından çıkarıyoruz

ve egt için ufak bir tahtadan yer yapıyoruz

ve zemini kaplayıp montajı bitiriyoruz gerçi kağlama işini çok sevmedim tam kafama göre olmadı onu değiştirip karbon kaplıycam şimdilik idare etmelik oldu

ve bitti elime sağlık :)

Avrupada,amerikada cok yapıyorlar buraya saat uygulamasını guzel de oluyor bence.Elıne saglık

sağol kardeşim avrupadan neyimiz eksik acaba diyorum ortayı iptal edip aem turbo bost ile beraber ortayamı koysam :)

Ben de diyorum klima ve EGT ne alaka diye. Meğer göstergesiymişpuhaha

sağol kardeşim avrupadan neyimiz eksik acaba diyorum ortayı iptal edip aem turbo bost ile beraber ortayamı koysam :)

orta için 3 lü podlar var hali hazırda ebayde satılan cok da şık duruyor ama iptal etmeye değer mi düşündürücü:) ahmet abının eskı cuprasında vardı,zafer dıye b arkadasımızın fr ında vardı goruntusu tatmınkardı:)

İice avrupalı oldunuz he :) Hadi bitirde görelim şu makineyi artık :)

El yapımı 2 li pod

mg115412.jpg

bence ortada daha iyi olurdu ancak dediğiniz gibi tekse solda olması daha iyi olmuş elinize sağlık :)

Geri
Üst Alt