Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AEM Dryflow Filter Help!

Cihan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Cai uygulaması yapacağım inş. Yanlız Aem marka Konya'da bulmak zor, internetten alabileceğim bildiğiniz sağlam bi yer varmı? Birde bizim Leonlara kaç mm. uygun oluyor??. Can (Kurtbil) sağolsun çok yardımcı oldu, sizdende bizzat kullananlar tecrübe edenler varsa diye bi konu açayım dedim. Ayrıca ayrıntılı cai ile ilgili elinde foto olanlarda paylaşırsa sevinirim.

egsozcuda borulamaları yapıp ızgaraya yakın bır yere uygulanabılır aem dryflowların girişi 76 mm sanırım ...

Can yanlış hatırlamıyorsam 70 demişti, ama emin değil galiba..

nasıl yani tam anlamadım? kaçlık alacağım ben şimdi, hiç kullanan yokmu bunu?

yanlış zamanda açtık konuyu galiba..

ömerin (mizrak) aracinda var hata forumda resmide vardi görunce yazar

Ben de düşünüyorum AEM DryFlow almayı ama net olarak ben de bilmiyorum kaçlık alacağımı. AEM 21-2039DK gibi kodları var değişik ölçülerde filtrelerin. Sanırım bi kumpas alıp ölçmek lazım. MAF sensörü girişi falan. Bir de filtreyi koymayı düşündüğün yeri ölçmen lazım. Çünkü uzunları var, kısaları var.

Senin aracına şu model olabilir diye düşünüyorum, tahminen tabi ki: AEM 21-2038DK , giriş 3" (76mm), taban genişliği 6" (152mm), boyu 8.125" (206 mm), boğaz uzunluğu (flanş) 1.5" (38 mm).

Bilgi için: AEM DRY FLOW FILTERS

cıhan turbonun agzına kaclık rekor yada sılıkon takılırsa ona uygun fıltre alcaksın zaten ama yanlıs hatrlamıyosam 70 lıkdı tsı ların fıltrelerı.ama araya sılıkon konuldugunda 76 mm ye cıkıyor agzı daha genıs oldugu ıcın

Ölçüp bakacağım kaçlık olduğuna, burdan alacağım. Borular hakkında pek bi fikrim yok bakalım nolcak: ))

Geri
Üst Alt