Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aem dry flow (kuru tip) açık hava filtremi satıyorum

leonman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bmc kutu içi hava filtresine geçtiğim için powershoptan aldığım ve sadece 300 km kullandığım aem kuru tip açık hava filtremi satıyorum. alüminyum boru parça + silikon parça ve kelepçesiyle birlikte 140 TL. ilgilenen arkadaşlar olursa pm atabilirler.

arkadaşlar bmc kutu içi hava filtresine geçtiğim için powershoptan aldığım ve sadece 300 km kullandığım aem kuru tip açık hava filtremi satıyorum. alüminyum boru parça + silikon parça ve kelepçesiyle birlikte 140 TL. ilgilenen arkadaşlar olursa pm atabilirler.

resim alabilirmiyim kardeşim borularla beraber:)

neden bmc ye geçiyorsun volkan?

erkan abi msj kutun dolu,msjlarını sil :)

erkan abi filtre senindir hayırlı olsun :)

teşekkürler arkadaşlar..sağolsun filtreyı Volkan kardeşimden ben aldım..geçen bizim diğer corsa D ye cai şeklinde yaptık çok verimli oldu..ordan kendimi gaza getirdim dedim leonada yapayım bari:D

Hayırlısı erkan abi benden önce davrandın :)

saolasın ibrahimcim..valla öyle olmuş neyse kısmet diyelim..ben biraz kullanayım sonra sende benden alırsın olmazsa:)

Aynen bende de Powershoptan aldığım 80mm girişli AEM DRYflow filtre var. Konuya salça oldum kusura bakmayın, satılmış die yazayım dedim :)
sıfırı kaç para bilmiyorum ama 100tl ye verebilirim... sadece 1 kere yeni yıkadım..
Edit: Giriş çapım değişeceği için satıyorum :)

Geri
Üst Alt