aem dry flow (kuru tip) açık hava filtremi satıyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

aem dry flow (kuru tip) açık hava filtremi satıyorum

leonman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bmc kutu içi hava filtresine geçtiğim için powershoptan aldığım ve sadece 300 km kullandığım aem kuru tip açık hava filtremi satıyorum. alüminyum boru parça + silikon parça ve kelepçesiyle birlikte 140 TL. ilgilenen arkadaşlar olursa pm atabilirler.

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bmc kutu içi hava filtresine geçtiğim için powershoptan aldığım ve sadece 300 km kullandığım aem kuru tip açık hava filtremi satıyorum. alüminyum boru parça + silikon parça ve kelepçesiyle birlikte 140 TL. ilgilenen arkadaşlar olursa pm atabilirler.
resim alabilirmiyim kardeşim borularla beraber:)

Cihan

Kayıtlı Üye
neden bmc ye geçiyorsun volkan?

babaerkan

Kayıtlı Üye
erkan abi filtre senindir hayırlı olsun :)
teşekkürler arkadaşlar..sağolsun filtreyı Volkan kardeşimden ben aldım..geçen bizim diğer corsa D ye cai şeklinde yaptık çok verimli oldu..ordan kendimi gaza getirdim dedim leonada yapayım bari:D

Hayırlısı erkan abi benden önce davrandın :)
saolasın ibrahimcim..valla öyle olmuş neyse kısmet diyelim..ben biraz kullanayım sonra sende benden alırsın olmazsa:)

yavuzongul

Kayıtlı Üye
Aynen bende de Powershoptan aldığım 80mm girişli AEM DRYflow filtre var. Konuya salça oldum kusura bakmayın, satılmış die yazayım dedim :)
sıfırı kaç para bilmiyorum ama 100tl ye verebilirim... sadece 1 kere yeni yıkadım..
Edit: Giriş çapım değişeceği için satıyorum :)