Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Advan rs gold 5x100 jant arıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sarı lacivert bi kombinasyon yakalıcan galiba :D

sarı lacivert bi kombinasyon yakalıcan galiba :D

biraz öyLe oLucak ama değicek =)))

---------- Post added at 05:03 ---------- Previous post was at 04:56 ----------

İlla sarı düşünüyorsan OZ Ultraleggera - Superleggera - Chrono yada Mille Miglia T12 gold düşünebilirsin.

eyvallah hocam buda düşünülebilir ;) şu hafta içi bi olsunda piyasayı kovalıyalım biraz..

Advan rslerın takımı 3,000 ıle 3,500 dolar arasında degısıyor maslaktan fıyat almıstım ben olsam ıbızaya 3,500 dolar verıp jant takmam sonucta performans arabası degıl yada bu jantları subarularda cok kulklanıyorlar bır subarudan ıkıncı el bakıcan yada perte cıkmıs subaruda bu jantları arayacaksın bende bu sekılde kovalıyorum daha denk gelmedi

büyüyen jant çapı görsellikte ve yol tutuşta oldukça güzel ama TR yol şartlarında hiç gerekli bulmuyorum. Bundan sonra aracı aldığımda üzerindeki orjinal jantı neyse onla devam diyecem.

ankarada var o jant sana pm atmıstım ben ordan almıstım ama onermıyorum orjınal alıcaksan bısey dıyemem ama 3 bın 4bın dolar olması lazım..

Advan rslerın takımı 3,000 ıle 3,500 dolar arasında degısıyor maslaktan fıyat almıstım ben olsam ıbızaya 3,500 dolar verıp jant takmam sonucta performans arabası degıl yada bu jantları subarularda cok kulklanıyorlar bır subarudan ıkıncı el bakıcan yada perte cıkmıs subaruda bu jantları arayacaksın bende bu sekılde kovalıyorum daha denk gelmedi

haklısın arda dedeğim gib benim araba mavi oldugu için sarı vede çok kollu jant güzel olur bunun içide şimdilik 3 seçeneğim advan çıkmalardan yada 2.el , TFT yada OZ ultraleggera olucak..

sen bılırsın yıne ben soleyımde ozaman madem 3 secenek oz tabıkı...

power shop fıyatı 18lık takımı 3500dolardı :)
oz'larında fıyatı 3000lıra cıvarı olması lazım yanı orjınal 0 mal baya pahalı ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt