Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

adf.ly reklam yönlendirmesi

hiç çıkmamışdı..biraz önce yine çıktı reklam..yeni temamız konusunda girerken...acaba forum reklamlı halde iken yeni açılan konulara bu kodumu ekledi.

bir de msj yazdığımda bomboş bir sayfada şu hata msjı yer alıyor

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [path]/includes/class_postbit.php:1365) in [path]/includes/functions.php on line 4116

ben chrome kullanıyorum dün akşamdan beri sıkıntı çıkartmıyor bende...

tekrar kontrol edermisin aynı hatayı verecekmi?

Bu şekilde hata vermiyor şimdilik. Başlıklar arası geçişlerde reklam sayfasına yönlendirme de yok. Ancak fotoğraflara tıkladığımda büyütmek yerine reklam sayfasına yönlendiriyor direk olarak. Fotoğrafa geçiş de mümkün olmuyor.

help help help serbayyyyyy :D

ya nerde açılıyor arkadaşlar ben göremedim bi türlü ? link verirmisiniz kontrol edeyim?

Bazı sayfaları açarken ve yeni mesaj gönderirken de aşağıdaki gibi uyarıyı alıyorum..

Warning
: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [path]/includes/class_postbit.php:1366) in [path]/includes/functions.php on line 4116

Geri
Üst Alt