Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adaptif Cruse Control açtırmak

zubb

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba. Yeni ibiza ile ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. Sizlere danışmak istediğim bir konu var. Yeni İbiza da hız sabitleme sistemi var. Ön bölge asistanı da var. Ancak adaptif hız sabitlemeyi opsiyonel yapmışlar ve 500 küsür lira isteniyor. Bu özellik yazılım ile aktif hale getirilebilir mi? Bu konuda fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.

Oncelıkle yenı aracın hayırlı olsun.
Aklımdan gecen bır aractı yenı ıbıza lakın ev almayı dusundugum ıcın arac alma ısını askıya aldım :(
Wag .com dan acılabılrcek uygulamaları kartaldakı ender elektronıkten öğrenebılırsın

• Beğen
Reaksiyonlar: zubb
Oncelıkle yenı aracın hayırlı olsun.
Aklımdan gecen bır aractı yenı ıbıza lakın ev almayı dusundugum ıcın arac alma ısını askıya aldım :(
Wag .com dan acılabılrcek uygulamaları kartaldakı ender elektronıkten öğrenebılırsın

Hakan Bey Teşekkürler. Önerdiğiniz bayiye maalesef gidemem. Eskişehir de yaşıyorum.

500 TL adaptif cruise için çok iyi fiyat. Ben olsam hemen alırdım aracıma.

• Beğen
Reaksiyonlar: zubb
Geri
Üst Alt