Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

adanalı arkadaşlar servis sorunu

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında cnrcnbz tarafından paylaşıldı.

1. cnrcnbz

cnrcnbz SCW Üyesi

4
    0
    1
    yaklaşık 2 ay önce aldığım ibizada aldğm günden bu yana motor arıza ışığı yanıyor egr iptalimi ne yapılmş daha önce arabaya pek anlamıyorum egr cdsi lazımmış o ışığın sönmesi için pek anlamadım adanada bunu halledebilecek gösterebileceğim bi servis önerisi olandan yardımlarınızı bekliyorum ...

2. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    Ben ibizamı aldığımda egr iptali vardı arıza ışığı sürelki yanıyordu söndürememiştik baktım olucak gibi değil arıza ışığıyla yaşamaya karar verdim :)

3. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    Ya bu egr nedir iptal ediliyor. Ayrica neden iptal ediliyor gereksiz bisey olsa fabrika bunu arabaya takmaz.

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    caner yarbaşı karakolunun orada bir seat vw ci var ramazan usta ona gittin mi? yada kavi ile hiç görüştün mü? hafta sonu ben gelecem gider baktırırız

5. cnrcnbz

cnrcnbz SCW Üyesi

4
    0
    1
    çok iyi olur görkem abi adanayıda pek bilmem sönsün şu ışık artık yağına filanda baktıracağım zaten kavi yi biliyorum yanlız uzakta olduğu için gitmedim ilk önce burdan ve netten bir bilgi araştırıim diyorum ona göre hareket edecem işte :)

6. douu

douu SCW Üyesi

384
    7
    18
    Egr iptalinden sonra arıza lambası yanar.. Vagcomla kendin bile sondurebilirsin.. Ama yine yanacaktir.. Yazılım yaptırırsan yazılımdan kapatabiliriz ;)

Sayfayı Paylaş