Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adanalı Dizisindeki LEON

Meşhur oldun Volkan abi :) Oyunculuk teklifleri yağar artık :D
bizede komşular gelmişti onlarla birlikte izliyorduk dedim ben bu arabanın sahibini bir forumdan tanıyorum kimse inanmadı :D

Meşhur oldun Volkan abi :) Oyunculuk teklifleri yağar artık :D
bizede komşular gelmişti onlarla birlikte izliyorduk dedim ben bu arabanın sahibini bir forumdan tanıyorum kimse inanmadı :D

O bana Gladio'da oldu. Volkanın araba yine çıktı.Ben bunu tanıyorum dedim.Yanımdakiler inanmadı :D

direk siteyi aç göster bundan sonra ismail:D

çiktiği dizilerdeki resimleri atiyim istersen:p toptan göster yalanci konumundan kurtul:D

Volkan nasıl oldu? Sana teklif ettiler olurmu dedin? Yoksa dizi çektiklerini normal bir yere giderken farkedip arabanı sonra TV demi gördün? :)

izledim gördüm arabanı şimdi primde yapmıştır b u arada muronun hacısı gibi :D

Volkan nasıl oldu? Sana teklif ettiler olurmu dedin? Yoksa dizi çektiklerini normal bir yere giderken farkedip arabanı sonra TV demi gördün? :)

yok alp bir arkadaşim dizilere araç buluyor..
ilk kurtlar vadisi gladio için çağirmişti.aracimi kesinlikle kullandirtmam diye baştan belirttim.baktılar ki araba bakımlı,modifiyeli arabanin kullanilmasinda sakınca olmayan sahneler için ariyolar,arabayi benden başka kimse kullanmayacak değil mi diye soruyorum ve evet cevabini alirsam gidiyorum..sette genelde figuran araba oluyor genelde kullandiğim sahne falan yok hep öyle duruyor boş boş ama üstüne iyi bi para da aliyorum =).

---------- Post added at 08:11 ---------- Previous post was at 08:10 ----------

izledim gördüm arabanı şimdi primde yapmıştır b u arada muronun hacısı gibi :D

abi satarken ilana yazicam
gladio unutulmaz ve adanada oynamiştir diye:D gerçi ben satana kadar daha baya bi yerde oynar:D

Geri
Üst Alt