Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

adanalı arkadaşlar servis sorunu

cnrcnbz

Kayıtlı Üye
yaklaşık 2 ay önce aldığım ibizada aldğm günden bu yana motor arıza ışığı yanıyor egr iptalimi ne yapılmş daha önce arabaya pek anlamıyorum egr cdsi lazımmış o ışığın sönmesi için pek anlamadım adanada bunu halledebilecek gösterebileceğim bi servis önerisi olandan yardımlarınızı bekliyorum ...

Ben ibizamı aldığımda egr iptali vardı arıza ışığı sürelki yanıyordu söndürememiştik baktım olucak gibi değil arıza ışığıyla yaşamaya karar verdim :)

Ya bu egr nedir iptal ediliyor. Ayrica neden iptal ediliyor gereksiz bisey olsa fabrika bunu arabaya takmaz.

caner yarbaşı karakolunun orada bir seat vw ci var ramazan usta ona gittin mi? yada kavi ile hiç görüştün mü? hafta sonu ben gelecem gider baktırırız

caner yarbaşı karakolunun orada bir seat vw ci var ramazan usta ona gittin mi? yada kavi ile hiç görüştün mü? hafta sonu ben gelecem gider baktırırız

çok iyi olur görkem abi adanayıda pek bilmem sönsün şu ışık artık yağına filanda baktıracağım zaten kavi yi biliyorum yanlız uzakta olduğu için gitmedim ilk önce burdan ve netten bir bilgi araştırıim diyorum ona göre hareket edecem işte :)

Egr iptalinden sonra arıza lambası yanar.. Vagcomla kendin bile sondurebilirsin.. Ama yine yanacaktir.. Yazılım yaptırırsan yazılımdan kapatabiliriz ;)

Geri
Üst Alt