adanalı arkadaşlar servis sorunu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

adanalı arkadaşlar servis sorunu

cnrcnbz

Kayıtlı Üye
yaklaşık 2 ay önce aldığım ibizada aldğm günden bu yana motor arıza ışığı yanıyor egr iptalimi ne yapılmş daha önce arabaya pek anlamıyorum egr cdsi lazımmış o ışığın sönmesi için pek anlamadım adanada bunu halledebilecek gösterebileceğim bi servis önerisi olandan yardımlarınızı bekliyorum ...

koray.cano

Kayıtlı Üye
Ben ibizamı aldığımda egr iptali vardı arıza ışığı sürelki yanıyordu söndürememiştik baktım olucak gibi değil arıza ışığıyla yaşamaya karar verdim :)

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
Ya bu egr nedir iptal ediliyor. Ayrica neden iptal ediliyor gereksiz bisey olsa fabrika bunu arabaya takmaz.

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
caner yarbaşı karakolunun orada bir seat vw ci var ramazan usta ona gittin mi? yada kavi ile hiç görüştün mü? hafta sonu ben gelecem gider baktırırız

cnrcnbz

Kayıtlı Üye
caner yarbaşı karakolunun orada bir seat vw ci var ramazan usta ona gittin mi? yada kavi ile hiç görüştün mü? hafta sonu ben gelecem gider baktırırız
çok iyi olur görkem abi adanayıda pek bilmem sönsün şu ışık artık yağına filanda baktıracağım zaten kavi yi biliyorum yanlız uzakta olduğu için gitmedim ilk önce burdan ve netten bir bilgi araştırıim diyorum ona göre hareket edecem işte :)

douu

Kayıtlı Üye
Egr iptalinden sonra arıza lambası yanar.. Vagcomla kendin bile sondurebilirsin.. Ama yine yanacaktir.. Yazılım yaptırırsan yazılımdan kapatabiliriz ;)