Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

adanadaki leoncular

djriko

Kayıtlı Üye
arkadaslar nerdesınız bır adanalı olarak bılgılerımız paylassak toplanıp kaynassak nasıl olur?

[h=2][/h]

kaportalı ılgılı sorunum var sag arka kapıyı surttum beyaz transıte beyaz boya kalıntıları kapıya cıktı. gozle gorulen bıse yok ama elleyınce hafıf ıce dogru egılme var tanıdık ısının ehlı usta kaportacı var mı ya da ne yapmamı onerırsınız kasko yaptırmadım daha_?

Mehmet durumun müsaitse bir an önce kasko yaptırmanı öneririm...sakata gelme..

wala abı bakıyorum bugun ıtıbarıyle yapacak bıse yok cok fena goz var ustumde ondan heralde, sadece kendı mahallemde basıma farklı olaylar gelıo anlamadım bır kac tanıdık ver var bakıcam 1600 fıyat cektıler fazla degıl mı ya :(

normaldir, benim 2. yılım, hasarsızlık indirimi dahil 990 liraya yaptırdım...(sompo japan)

bugun kredı falan taksıt kovalayacagım abı :)

kaskoyu yaptır yegen sonra üzülürsün banada ruhsatı faks çek bende fiyat alayım :eek:key:

Geri
Üst Alt