Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adanada Kar, Kebap, Sucuk Organizasyonu

atay78

Kayıtlı Üye
30 Kasım 2014 Pazar günü Tekir yaylasında Çatı Restaurantta böyle bir etkinlik yapmaya karar verdik.
Aile ve çift olarak gelecek arkadaşlarımızda olacak. Yani ailece gelebilirsiniz.
Adanadaki yakın arkadaşlarımızın haberleri var ve sitede üye olan Adana ve Mersindeki arkadaşlarımızıda bekliyoruz. Bu arada kar yağmış.

Mekan olarak Tekir yaylasındaki Çatı Restauran ile görüşüldü. 1 Kilo et veya sucuk 45TL yanında salatası vs.. olacak.
Adanada sabah 9 saatlerinde Carrefour oto parkında toplanıp 11 GIBI hareket edeceğiz.
Mersinden gelecek olan arkadaşlar ile otobanda veya Tekir yaylasında buluşabiliriz.
Kar göremeyen masum Adanalılar olarak yemek sonrası karda tepinmek serbest http://www.********.com/images/smilies/****_gulumsemeler/***-001.png

sımdılık face grubumuzda 17 arac 30 kısı gelıcektır burdanda tanımadıgımız arkadaslarımız varsa tanısmak ıcın bu bulusmamıza beklerız

O süpermiş ya güzel olacak gibi geliyorum... 

haydi Adana biz boluda kar göremedik. siz tadını çıkarın...

Ah ulan keşke gelebılsem de işim var :((

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Helaall adana şimdiden afiyet bal şeker olsun

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Tekir yaylası inanılmaz güzel biryer defalarca gitmiştim.Dilerim bol katılımlı bir org.olur.Emeklerine sağlık kardeşim şimdiden

bol katılım dilerim. keyifli bir gün için çok güzel olacaktır

Geri
Üst Alt