Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

adana ufak caplı wagcom organızasyonu

atay78

Kayıtlı Üye
bugun fırat volkan kemal ve aramıza yenı katılan dıger bır arkadasla wagcomla araclardakı butun ayarları actık mını brı bulusma oldu adana uyumuyor :D

Makyajsız kasada kodlama yaptınız mı? zor bir iki sorum olacak :D

Burak yakında bir org düzenleyecek arkadaşlar,haberiniz var sanırım..Teşekkürler..

Hangi özellikleri açtınız? Benim vag-com kablo giriş yeri hala açık. Her an değişim yapabilirim? :D Bide buzzer açık mı sizde? Benim açık ama illet gibi bir sesi var. Gece adamı yatağından kaldırır...

Makyajsız kasada kodlama yaptınız mı? zor bir iki sorum olacak :D
malesef aracların hepsı 2012 cıkıslı
Burak yakında bir org düzenleyecek arkadaşlar,haberiniz var sanırım..Teşekkürler..
abı bızım bıseyden haberımız yok olursa dıger arkadaslarada solerım katılırız yanı bu arada organızasyonu kım yapıyor
Hangi özellikleri açtınız? Benim vag-com kablo giriş yeri hala açık. Her an değişim yapabilirim? :D Bide buzzer açık mı sizde? Benim açık ama illet gibi bir sesi var. Gece adamı yatağından kaldırır...

welcome mod-comınhome leavıng home ozellıgını sıslere verdık-araca kac lt yakıt alınması gerektgı - anı kalkıslarda dıreksıyonun savrulmasını onelyen ozellık -oncedende vıtesı gerıye attıgında goruntunun gelmesı-buzzer ozellıgı-konfor sınyalını 5e yukseltme -sellektor yaptıgında sıslerın sonmesı sanırım bu kadar hepsı

[MENTION=23360]atay78[/MENTION] stickerlınız nerde sizin bakayım :)

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
malesef aracların hepsı 2012 cıkıslı

abı bızım bıseyden haberımız yok olursa dıger arkadaslarada solerım katılırız yanı bu arada organızasyonu kım yapıyor

welcome mod-comınhome leavıng home ozellıgını sıslere verdık-araca kac lt yakıt alınması gerektgı - anı kalkıslarda dıreksıyonun savrulmasını onelyen ozellık -oncedende vıtesı gerıye attıgında goruntunun gelmesı-buzzer ozellıgı-konfor sınyalını 5e yukseltme sanırım bu kadar hepsı

Sisler olayını xenonlara vermiştim sanırım onu tekrar sislere verecem daha mantıklı. Bide sanırım buzzer sizde de aynı ciyak ciyak bağırıyor? doğrumudur?

Sisler olayını xenonlara vermiştim sanırım onu tekrar sislere verecem daha mantıklı. Bide sanırım buzzer sizde de aynı ciyak ciyak bağırıyor? doğrumudur?
buzzer olayı bendede aynı zaten coplarda yok ve ses cok ıtıcı baska ses eklesek cok guzel olucak oda
@atay78 stickerlınız nerde sizin bakayım :)
abı benım sınyallerde var volkandada sınyallerde var fırattada dıger arkadas aramıza yenı katıldı benım arka camda kavı yazıyor onu sokunce arkacamada stıcer gelıcek bu sekılde arka cam cok kalabalık oluyor :eek:key:

leonlar yan yana güzel durmuşlar birde beyaz olunca başka duruyor be...

çok şanslısınız biz bolu'da bir araya gelemiyoruz. herkese selamlar

Geri
Üst Alt