Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adana Toledo için usta aranıyor

Cengizler'e hiç gitmedim. Tavsiye eder misin, anlarlar mı bu işten gerçekten?

Diğer Seat'dan ayrılan usta muhtemelen Ramazan ustadır, Doğancan Oto. Biliyorum onu, onun yüzünden bu durumlara düştük. Arabayı alırken ona gösterdim, tertemiz araba dedi rahatlıkla alabilirsin dedi... Başka bir arkadaşımın da aracının beynini yakmış 2750tl masraf açmış...

Cengizler'e bi bakacağım.

orada sahibi cengiz abimiz var pozantıdan soner hoca yönlendirdi dersen herşeyinizle çok güzel ilgilenir. ustalığına gelince 5 yıldır oraya götürürüm tek sıkıntım çıkmadı. çıkanıda giderdiler. kendileri derman olamazsa sıkıntınıza çevresi geniş mutlaka bulur sorunu çözecek kişiyi. saygılar.

orada sahibi cengiz abimiz var pozantıdan soner hoca yönlendirdi dersen herşeyinizle çok güzel ilgilenir. ustalığına gelince 5 yıldır oraya götürürüm tek sıkıntım çıkmadı. çıkanıda giderdiler. kendileri derman olamazsa sıkıntınıza çevresi geniş mutlaka bulur sorunu çözecek kişiyi. saygılar.

Eğer dediğiniz gibi ise, sizin referansınızla ulaşırım kendilerine. Umarım çözerler de çok severek ve beğenerek aldığım aracıma mutlu mesut binebilirim, sizlerin de, emeği geçen ustaların da arkalarından hayır duada bulunurum :)

Acaba her tür problemle ilgilenebilirler mi? Mesela aracın bazı problemleri daha var, amortisörler iyi durumda değil, ön göğüsten birkaç ses geliyor(vidalardan gevşek olan var galiba), klima menfezlerinden kirli kirli sünger parçaları geliyor. Bir de geçen yıl yaptığım kazadan sonra farlar değişmişti, o günden beri far yükseklik ayarı çalışmıyor(Far motorları sağlam, yenisini de aldım denedik olmadı).

vag.com b program ali,pc ne yukluyosun kablosu var servıslerdekı gıbı arabanın obd portuna baglıyosun,dıagnostık cıhazı gıbı arabanın beynıne baglanıp bellı baslı ozellıklerı acıp kapatabılyosun arıza kodlarını okuyabılyosun,log alabılıyorsun.Ebayde satılıyor urun

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim arkadaşım

Eğer dediğiniz gibi ise, sizin referansınızla ulaşırım kendilerine. Umarım çözerler de çok severek ve beğenerek aldığım aracıma mutlu mesut binebilirim, sizlerin de, emeği geçen ustaların da arkalarından hayır duada bulunurum :)

Acaba her tür problemle ilgilenebilirler mi? Mesela aracın bazı problemleri daha var, amortisörler iyi durumda değil, ön göğüsten birkaç ses geliyor(vidalardan gevşek olan var galiba), klima menfezlerinden kirli kirli sünger parçaları geliyor. Bir de geçen yıl yaptığım kazadan sonra farlar değişmişti, o günden beri far yükseklik ayarı çalışmıyor(Far motorları sağlam, yenisini de aldım denedik olmadı).

üstadım cengiz abi hertürlü yardımcı olur. tepeden tırnaga herşeyiyle ilgilenirler. bütün ustalarımız beni tanır ordaki dile kolay 5 yıl oldu. bugüne kadar hertürlü problemimde işçilik ve fiyat konusunda hertürlü yardımda bulundular. soner hoca pozantı demeniz yeterli. saygılar.

üstadım cengiz abi hertürlü yardımcı olur. tepeden tırnaga herşeyiyle ilgilenirler. bütün ustalarımız beni tanır ordaki dile kolay 5 yıl oldu. bugüne kadar hertürlü problemimde işçilik ve fiyat konusunda hertürlü yardımda bulundular. soner hoca pozantı demeniz yeterli. saygılar.

Teşekkür ederim Soner hocam. Haftasonu çalıştığım için gidemedim ama en kısa sürede gideceğim Cengizler'e. Gelişmelerden de sizi haberdar ederim. Saygılar

inşaallah çözüme kavuşur. gideceğin zaman haber ver ben arayıp bilgi de verebilirim oraya. 505 6356799 numaram. saygılar.

Geri
Üst Alt