Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

adana scw start buluşalım artık

Valla yakin olsa gelecem ne guzel toplaniyor IMRENIYORUM
Adanada toplaniyoruz cumartesi gunleri cevik kuvvetten jop yemekten biktim
hertürlü araba geliyor mobillet bile :)
cahil adamlarla toplanilmiyor hep olay

Sanırım saklı bahçede toplananlardan bahsediyorsun :)
Ara sıra uğruyoruz oraya ama tanıyamadım ben seni.. Ara sıra büyük buluşmalarımızda oluyor.
Facebookta "Seat Adana" grubuna katılma isteği gönderirsen onaylayalım, son günlerde Adanada çakmalarımız türemeye başladı gerçi :)

• Beğen
Reaksiyonlar: KaQs
bende ara sıra ugruyorum bende seni tanıyamadım
kardes alper ustayi tanirsin belki kel power diyoruz 42 ferat en son honda cıvıcle kaza yapan erkan kardeşimiz biz böyle takılıyorduk milletin yan verdigi o köşede durmuyoruz yukarda parkın içine giriyoruz biz sevdigimiz bir abimiz biz onlarla oturup iciyoruz en sob cevik kuvvet olayindan sonra gitmedim erkan kardesimizide kaybettik oyuzden sogum oralara farkli yerler kesfetmek lazim sakli bahce olmuyor
Sanırım saklı bahçede toplananlardan bahsediyorsun :)
Ara sıra uğruyoruz oraya ama tanıyamadım ben seni.. Ara sıra büyük buluşmalarımızda oluyor.
Facebookta "Seat Adana" grubuna katılma isteği gönderirsen onaylayalım, son günlerde Adanada çakmalarımız türemeye başladı gerçi :)

Son düzenleme:
bende ara sıra ugruyorum bende seni tanıyamadım
kardes alper ustayi tanirsin belki kel power diyoruz 42 ferat en son honda cıvıcle kaza yapan erkan kardeşimiz biz böyle takılıyorduk milletin yan verdigi o köşede durmuyoruz yukarda parkın içine giriyoruz biz sevdigimiz bir abimiz biz onlarla oturup iciyoruz en sob cevik kuvvet olayindan sonra gitmedim erkan kardesimizide kaybettik oyuzden sogum oralara farkli yerler kesfetmek lazim sakli bahce olmuyor
Bizde arada sırada nadiren uğruyoruz. Benim pek takıldığım bir ortam değil orası :)
Hondayı kullanan Ahmeti tanıyordum ben, vefat eden arkadaşımızı tanımıyordum maalesef.
Dediğim gibi facebook Seat Adana grubuna gelirsen yaptığımız, yapacağımız etkinliklerden haberdar olabilirsin. Yaptığımız büyük etkinlikler aile ortamında geçer, eşler çocuklar vs.. katılım gösterirler.

• Beğen
Reaksiyonlar: KaQs
Bizde arada sırada nadiren uğruyoruz. Benim pek takıldığım bir ortam değil orası :)
Hondayı kullanan Ahmeti tanıyordum ben, vefat eden arkadaşımızı tanımıyordum maalesef.
Dediğim gibi facebook Seat Adana grubuna gelirsen yaptığımız, yapacağımız etkinliklerden haberdar olabilirsin. Yaptığımız büyük etkinlikler aile ortamında geçer, eşler çocuklar vs.. katılım gösterirler.
tamam kardeşim ben faceden istek gönderdim kabul edersiniz artık :)

İstek gelmedi, "Seat Adana" olacak farklı şekilde çakmalarımız türedi, onlardan birine göndermiş olabilirsin :D
@KaQs

Geri
Üst Alt