Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adana bulusuyor

şimdiden kesin birşey söylemek zor burak.biliyosun ben kadirlideyim adana ya gelirmiyim o güne bilemem ama katılmaya çalışcam.

şimdiden kesin birşey söylemek zor burak.biliyosun ben kadirlideyim adana ya gelirmiyim o güne bilemem ama katılmaya çalışcam.

hım anladım abı pekı ozamna uygun olursan beklerız zaten ısım lıstesınden sonra yapılıcaklar ve saat plan bellı olucak

babam sağolsun bugün açılışı yaptı abi :)
bugün araç babamdayken maalesef şirket aracı kullanan kadın bir şoför bizim sol çamurluk tarafından bindirmiş. Araç şu an kavide, sol çamurluk değişecek gibi, kapı ve marşbiyel ucuda boyanacak sanırım. Pazartesi günü dosya açılacak detayları paylaşırım. Biraz canım sıkıldı ama yapacak bir şey yok, kimsede zarar ziyan yok neyse ki, allah hepimizi beterinden korusun.
firat kardeş çok üzüldüm geçmiş olsun size birşey olmadiğina sevindim.

haydi adana haydi adana haydiiiii, tam zamanı tam zamanı şimdiiiiii:eek:

burak yaz listeye makinacıyı:) bu arada bana iyi bakın tek kırmızı benim gibi duruyor:D

firat kardeş çok üzüldüm geçmiş olsun size birşey olmadiğina sevindim.
Sağolasın Murat. Seninde katılmana sevindim.

Laptop ve Vag-Com kablomla gelen Leonlardan isteyenin teyip ekranında hız göstermesi ve sinyal verdiğiniz tarafa ok işareti çıkmasıda benden olsun :D

Geri
Üst Alt