Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adana bulusuyor

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar uygunsanız ayın 2hazıranda bır bulusma yapalım pazar gunune denk gelıyor cumartesı calısan arkadaslarda oldugundan dolayı gelmek ısteyen arkadasları ve sayıyı gormek adına konuya gelenler yazarsa sevınırım tesekkurler sımıdıden
@firozat @picassoner @halil001 @murto1 @DESTROYER aklımagelen nıckler bunlar konuyu goren gelır zaten :D

bulusmada yapılmasını ıstedıgınız seylerı secenek olarak sunarsanız sevınırım ona gore bır plan yapalım

1)atay78 burak ( leon fr)
2)eray_şeneray (leon fr)
3)halil001 ibo (toledo )
4)picassoner soner (leon fr)
5)firozat fırat (leon copa)
6)akrepmuratlı murat (leon fr)
7)makinacı (leon fr )
8)heseyin01 huseyın (leon)
9)...

tabi burak kardeşim geliriz pazar ğünü iyi olur c.tesi çalışan arkadaşlarımız olur yani ben :) pazar ğünü iyi olur

hoppalaaaaa etiket te yedik hadi katılma bakalım, burak hadi şunu 17 mayıs yapalım güzel olmamı yavvv:D

hoppalaaaaa etiket te yedik hadi katılma bakalım, burak hadi şunu 17 mayıs yapalım güzel olmamı yavvv:D

abı musaıt degılmısınkı ozamna dısarda olan arkadaslarıda dusunduk ondan bu sekılde tarıhe karar verdık :) ben bılmem ben senı yazıyorum senın elemanıda getryomusun

abı musaıt degılmısınkı ozamna dısarda olan arkadaslarıda dusunduk ondan bu sekılde tarıhe karar verdık :) ben bılmem ben senı yazıyorum senın elemanıda getryomusun
kısmet bakalım inşaallah gelebiliriz:) sanki ben dışarıdan gelmiyorum ya...

yaz bakalım ölmez sağ kalırsak o zamana haberleşiriz zaten. haydiiii adana nerdesiniz:)

Geri
Üst Alt