Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

adana bulusuyor yaz kıs demeden bulusmalra devam :)

Adanaya gelen herkes baş tacıdır :)
Herkesi bekleriz, Gökhan abi geldiğinde zamanın olursa bir buluşma ayarlarız yine inşallah.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Adana durmak yok, yola devam diyor. Hadi istanbul güzel bir buluşmada bizden gelsin.

Birde yaz-kış demeden buluşuyoruz demiyorlar mı? Gardaşım hele Adana'da gış oluyormu de hele. :)
Muhabbetiniz bol olsun.

Birde yaz-kış demeden buluşuyoruz demiyorlar mı? Gardaşım hele Adana'da gış oluyormu de hele. :)
Muhabbetiniz bol olsun.

abi bu güzeldi ama bizim yazımızda sizin 4 mevsiminize bedel çektiğimiz işkenceyi unutmayın şu resim gayet açıklayıcı olacaktır :D
Gölgelerin gücü adına :D millet sersefil :d

bunlarda combosu olsun madem :D

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Muhabbetiniz bol olsun.

abi bu güzeldi ama bizim yazımızda sizin 4 mevsiminize bedel çektiğimiz işkenceyi unutmayın şu resim gayet açıklayıcı olacaktır :D
Gölgelerin gücü adına :D millet sersefil :d

bunlarda combosu olsun madem :D

Ramazan bayramında 1 haftalığına geldim ama benim ufaklıkla yeğenin sağlık sorunları nedeniyle koşturmaktan hiçbir yere çıkamadık. Bu yazda birader düğün yapacakmış. Bakalım memleketimin ekibiyle bir buluşma yapaydık iyiydi. Kısmet artık.

Ramazan bayramında 1 haftalığına geldim ama benim ufaklıkla yeğenin sağlık sorunları nedeniyle koşturmaktan hiçbir yere çıkamadık. Bu yazda birader düğün yapacakmış. Bakalım memleketimin ekibiyle bir buluşma yapaydık iyiydi. Kısmet artık.

geçmiş olsun. Sen gel abi ne buluşmalar yaparız :D

Geri
Üst Alt