Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adana İçi Gizli Özellik Açtırmak İstiyorum

ismail17

Kayıtlı Üye
Hepinize Keyifli Forumlar,
2011 Model 1.2 Tsi leonumun gizli özelliklerinden bir çoğu aslında açık ama benim şöyle bir sıkıntım var. Sol farımın çatlaması üzerine serviste orjinali ile değişim yapıldı fakat sonrasında fark ettim ki değişen farda amerikan park daha parlak yanıyor bunu servise sorduğumda amerikan parkların vag.com ile açılmış olmasından dolayı değişen farın böyle yanması normaldir dendi şimdi parklardan biri %15 diğeri normal hlinde yanıyor benim amacım bu işi yapan birisiyle görüşüp diğer parkıda %15 seviyesine düşürmek acaba adana içerisinde bu vag.com işlerinden anlayan bu işin erbabı bir kişi var mıdır ecu fast falan sadece amerikan park için 150 -200 lira istiyor daha uygun fiyat verebilecek arkadaşlar varsa memnun olurum
Parkların Güncel Hali BöyleWhatsApp Image 2018-08-29 at 00.59.06 (1).jpeg

Geri
Üst Alt