Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

adamlar karsılastırmanın kralını yapmıs:):)

favorim eski bi kullanıcı olarak tabi ki kız gibi mercedes-benz...

Çok güzel bir video. GTR de benim favorim. Param olsa alacağım, tepe tepe basacağım tek otomobil. Geçen cuma günü Bilkent'te hayatımdaki ilk ve tek GTR'yi gördüm. Yıkanıyordu kendisi :) Koşar adımlarla yanına gittim orasına burasına biraz bakayım diye. Sahibi de oradaymış, yanıma doğru geldi, utandım kaçtım :)

Çok güzel bir video. GTR de benim favorim. Param olsa alacağım, tepe tepe basacağım tek otomobil. Geçen cuma günü Bilkent'te hayatımdaki ilk ve tek GTR'yi gördüm. Yıkanıyordu kendisi :) Koşar adımlarla yanına gittim orasına burasına biraz bakayım diye. Sahibi de oradaymış, yanıma doğru geldi, utandım kaçtım :)
inş senın de olurda bırılerı bakar bır gun:)

Bugatti boş GTR ile coş demis ünlü filozor neyzen teyfik.. Ama bir Alfa Romeo 8C Competizione olmaması yanlış

Geri
Üst Alt