Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adam ne uğraşmış ya leonla ciğerlerini bile söktü :)

arabanın orjinalitesiyle bu kadar oynanır mı yaw :rolleyes: arabanın her yerini sökmüş dağıtmış..

Beğenilmeyen nedir burda ben anlayamadım ? Herkesin leonundan daha sessiz kabine sahip,daha hızlı bunların nesi kötü ?

birşey saçma geldi bana o kadar ses yalıtımı neden yapmış :/ Leonlar ses olarak gayet sessiz araçlar :/ Ama harbiden helal olsun bayağı bir uğraşmış...

yanlisin var sizin kasayi bilmem ama leon bence cok yol sesi alan bir araba kesinlikle imkanin varsa ses yalitimi yapilmali performans dusunmuyorsan

bbs çok doğru bi seçim olmuş herşeyiyle güzel ama bi tek yeri hariç o kırmızı deri koltukları :)

Bu kadar uğraşacağına servisten motorla beraber kuru kasayı alsaymış helal olsun komple dağıtmış :)

Geri
Üst Alt