Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Act Yazilim ...

BJ863

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum cumleten ... 2016 FR 150 dsg act aracima yazilim yaptirmayi dusunuyorum .. Aracin suanda 2050 km de .. Act aracina yazlim yaptiran varsa beni bilgilendirebilirse sevinirim .. Ayni aractan kuzeniminde var onunki 5000km gecti o Dr Ecu dan yaptiricakmis .. Bu act yazilimda sorun yasatirmi ne olur ne biter aklim almiyor .. Onceki aracimi 2 sene yazilimli kullandim 30 bin km yol yaptim bi sorun yasamadm ( aracim 2013 dizel otomatik hyundai i30 idi) yazilimi bana en yakin bayi ecufastti diye malatya ecufastta yaptirmistim ama bu aracima farkli firma dusunuyorm .. yardimlarinizi bekliyorum herkese saygilar sevgiler

Aracınız hayırlı olsun.
Yazılım bilinen firmalardan yapılabilir. Sorun çıkacağını sanmıyorum.
Fakat size tavsiyem yazılım yaptırmadan önce dyno ile ölçüm yapın. Yazılımdan sonra birdaha dyno ölçümü yapın. Fark olup olmadığını görün. Her ne kadar hissettiğin önemli densede reel veriler yapılanı doğrulayacaktır bilginiz olsun.
Bildiğim kadarıylada 150 act ler 170-180 aralığında oluyor.

Sagolun .... Dyno benimde aklimda dedigi degerlere ulasmazsa sildirip paramida geri alirim diyede dusundum

hp ile birlikte torkta arttığı için dsg de sıkıntı çıkıyor diye biliyorum dsg ye de yazılım atılması gerekiyormuş. bir ara araştırıyordum sonrada 150 hp nin 150 sini kaçkere kullandığımı sorguladım roll lara katılan biride değilim yani kısacası gereksiz olduğunu düşünüp vazgeçtim. Araç dsg ise oynamaya gelmez.

Arac dsg de biraz limitleri zorlayim diyorum .. Internetten baktigimda dsg yazilimi ile ilgili bikac sey okudum ama ilk kez dsg arac kullaniyorum pek bilgimde olmadigi icin bilen kisilerden yardim beklemedeyim

Yapan arkadaş var dr.ecu firmasında 170 hp dyno verisi aldı pek fark hissetmiyorum dedi bence beklemede kal bi süre daha

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hem bekleyim hemde yorumlari dikkata alayim en iyisi

Sagolun .... Dyno benimde aklimda dedigi degerlere ulasmazsa sildirip paramida geri alirim diyede dusundum
Yaptıracaksan memnun olur vaziyete gelmeden para ödeme. Herşey istediğin gibi sorunsuz olduğunda parasını ödersin. Bazı firmalar yazılım yapıp parasını alıp sonrada memnun kalmayan kişilerin yazılımını sildiği halde parasını geri ödemiyormuş.
Özellikle bilindik firmaları tercih edin. Tamamen memnun olduğunuzda parasını ödeyin. Benim naçizane tavsiyem :)

Samsung'tan gönderildi...

Oyle yapan firmalarin oldugunu sanmiyorum :) parayi odeyip begenmezsek silip paranizi iade ederiz diyolar

Oyle yapan firmalarin oldugunu sanmiyorum :) parayi odeyip begenmezsek silip paranizi iade ederiz diyolar
Söylediklerine eminim. Ama yaparlarmı bilmiyorum. Ben para vermediğim halde beğenmediğim yazılımı sildirirken suratları bozulmuştu. Hatta niye bizi bu kadar uğraştırdın der gibi baktılar diyebilirim. Giden yarım depo benzin. Elde var sıfır :) Parayı kolay kazanmıyoruz. Dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum.

Samsung'tan gönderildi...

Geri
Üst Alt