Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Act+warex sonuc husran

frozkan

Kayıtlı Üye
Arkadaslar onlarca aracima egsoz taktim ama act nin egsozda sorun olabilecegi hic aklima gelmemisti var mi bu konuda bilgisi tecrubesi olan,bu sorunu giderebilen

2 silindir moduna gectiginde ateslemesinde sorun varmis gibi bi ses cikiyor

özkan nerlerdesin toprağım,bi ara yolda selamlaştık beşyolda sonra denk gelemedik :D arnavutluktayım görüşmek kısmet olmadı ...araba hafızın benzınlıgınde :D
egzozdan gelen ses sen gazladıkça arkanda kalıyor ve duymak için daha fazla daha fazla basıyorsun.yaptırma sök at gitsin......zaten somada gezemezsın öle kaç kere bağladılar polisler :D
özellikle act ile ilgili egzoz gazının geri tepmesi , aşırı ısınma gibi sıkıntılar var...act ye olmuyor değil ama warex kesnlikle olmaz dıyorum.özel yapım yapanlar var golflere özelliklere.arastırabilirsin tuzlu olur biraz...sen en kısa zamanda sök at hatta şimdi at...

Act ye farklı bir sistem yapıyorlar oda bildiğim eco modda çalıştırılmıyor

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

özkan nerlerdesin toprağım,bi ara yolda selamlaştık beşyolda sonra denk gelemedik :D arnavutluktayım görüşmek kısmet olmadı ...araba hafızın benzınlıgınde :D
egzozdan gelen ses sen gazladıkça arkanda kalıyor ve duymak için daha fazla daha fazla basıyorsun.yaptırma sök at gitsin......zaten somada gezemezsın öle kaç kere bağladılar polisler :D
özellikle act ile ilgili egzoz gazının geri tepmesi , aşırı ısınma gibi sıkıntılar var...act ye olmuyor değil ama warex kesnlikle olmaz dıyorum.özel yapım yapanlar var golflere özelliklere.arastırabilirsin tuzlu olur biraz...sen en kısa zamanda sök at hatta şimdi at...
Abi somada durmuyorsun ne is yapiorsun sen
Egsozu kapatmiyorum hic hep acik isinma sorununu down pipe ile cozmeyi dusunuyorum ama 2 silindire gecince ne yapacak bilmiyorum ses yine ayni olacaksa sökücem son demlerini yasiyor warex
Defalarca baglandi arabalarim aliskiniz cok sasirmam
[doublepost=1466144603,1466144561][/doublepost]
Act ye farklı bir sistem yapıyorlar oda bildiğim eco modda çalıştırılmıyor

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Spor moddada 2 silindire geciyor

Bir sene öyle gezdim hiç bişe olmadı bence ateşlemede sorun değilde sesi bi garip çıkıyo bence sadece ses değişiyo ben öyle düşünüyorum
Bende komple krom düz boru sonda da küçük tüp susturucu vardı sonradan downpipe ta yaptırdım ama yakıt inanılmaz arttı o yüzden sadece 1 hafta kullanabildim downpipe :) sormak istediğin bişe varsa yardımcı olurum bu da küçük bi video downpipe lı

Son düzenleme:
Ses cok iyimis.ewet yakit suan kullanimimin degismesiyle 1-2 lt sehir ici degisti.ariza isigi dp nin eseri mi ?

Geri
Üst Alt