Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACiLLL

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
bgn sabah aracımı calıstırdıgımda teyp calıstı ancak ses gelmıyor neden oluyor acaba goguse dun carbon kaplama yapmıstım onla alakası olabılır mı acaba?

göğüse karbon kalpalamadan sonra teyp çalışıp ses geldiyse ondan olmaya bilir tekrar açıp kapat bir dene

dun kapladıktan sonra calısıyordu ama bı cukurdan gectım ses kesıldı bı daha da gelmedı anlamadım gıttı

arkasındaki soketler çıkmış olabilir muhtemelen. aracınız kaç model.

serhanın dediği gibi olmuştur ses kablo soketi çıkmıştır tam yerine oturtmamışsınızdır

soketleri yerinden çıkmıştır.. öyle kolay kolay bozulacak bir durum olamaz çukura girip çıkmakla..
anladığım kadarı ile teyp açılıyor enerji geliyor..o zaman hoparlörlere giden soketde gevşeme olmuştur

evet ama bıraz once aracı calıstırdım bu sefer de calıstı teyp ses gelıyor :D neyse sımdıık bole dursun bı daha bozulursa gıderım artık bı teypcıye:D

Kaplama yaperken söküldüyse arkadaki soket ya yerine oturmamıştır yada soketin kablosu bir yere sıkışıp soketin kasılmasına neden oluyordur.Bu arada bunu ihmal etmeyin şase yaparsa teyp gidebilir ani akım değişikliğinden.

xx

aman şaseye dikkat ben az kalsın arabayı yakacaktım

haklısınız bazen yolcu kapısını sert kapatıldıgında da ses gıdıyor dedıgınız gıbı enerjı gelıyor ama ses gelmıyor sınır ettı bırde benm arabada sanırım bı elektrk problemı olustu cunku gecenlerde cakmaklıga transmıtter taktım ufak kıvılcım cıktı ve o gunden sonra kapı dakı kırmızı aydınlatmalar yanmaz oldu

Geri
Üst Alt