Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acilll yardımmm aracım hızlanmıyo

bıl063

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar hayırlı bayramlar öncelikle 2015 1.4 tsi fr 35000 de aracımla istanbuldan giresuna geldim yolda gelirken gaza bi yüklendim arac bi boğulur gibi oldu gaz kesti sonradan düzeldi ama ertesi gün arıza ışığı yandı be şu an sanki turbo yok aracda hızlanmıyo gitmiyo giresundan artvin hopaya geldim burfada sanayide bilgisayara bağlattım iki tane bilinmeyen hata kodu verdi
004E99//004E9C ustalara maf sensöründe arıza var dediler ama birde burfan sormak istedim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İyi günler arkadaşlar hayırlı bayramlar öncelikle 2015 1.4 tsi fr 35000 de aracımla istanbuldan giresuna geldim yolda gelirken gaza bi yüklendim arac bi boğulur gibi oldu gaz kesti sonradan düzeldi ama ertesi gün arıza ışığı yandı be şu an sanki turbo yok aracda hızlanmıyo gitmiyo giresundan artvin hopaya geldim burfada sanayide bilgisayara bağlattım iki tane bilinmeyen hata kodu verdi
004E99//004E9C ustalara maf sensöründe arıza var dediler ama birde burfan sormak istedim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun araçta yazılım var mı acaba bazı durumlarda hava değişimi hava sensöründe hataya neden olabiliyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Turbo hortumlarını kontrol ettir çatlamış olabilir benimde başıma geldi öyle

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Turbo basınç sensörü arıza yapmış 150 tl ye giresundan aldım kendim taktım sorun çözüldü arıza ışığı da yolda söndü tşk

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt