Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acill

slm arkadaşlar Seat Leon 1.4 TSI Style 2010 Model 32.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 60589108 ilan numaradaki aracın son 31.250 tl bıraktı tramerden 13.000 hasar kaydı var sizce nasıl alınırmı acil cevapların beklemekteyimm
imkanınız varsa biraz daha temizini bulabilirsiniz kanımca yoksa kazaları bilmek lazımşasede direklerde bişe yoksa alınabilir ama ilk seçenek başka bir araba bakmak benim için olurdu

imkanınız varsa biraz daha temizini bulabilirsiniz kanımca yoksa kazaları bilmek lazımşasede direklerde bişe yoksa alınabilir ama ilk seçenek başka bir araba bakmak benim için olurdu

ilgin için teşekkürler sadece arka yan ve tavan eğirbag değişmiş lastik jant değişmiş bunun haricinde kesinlekle bir boya değişim yok diyo

2 3 lira ucuz diye bence değmez..çok güzel toplanmıştır vs. ama elden çıkartırken sıkıntı yaratabilir burası Türkiye..ayrıca fiyat çokta uygun değil ülke şartlarına göre

13.000tl hasar demek aslında çok da büyük para dğl.airbag açması ne bilim jantların değişmesi lastikler,altta 3-5 parça bişe ztn 10bin lira yapar serviste..de fiyat pek uygun gelmedi banada.

bu bence daha mantıklı. hem sunroof ta var. eğer kazası yoksa baktırılıp alınabilir.
Seat Leon 1.4 TSI Style 2010 Model 34.800 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 64060281

Güzel bi araca benziyor hasarı cok büyük değilse alınır...

13.000 tl hasar dan bahsediyoruz.bırak abi ya

Ömer benim sadece ön tampon ve 2 farım 5 mlyar tutuyor:D aracın arka kapı değişmiş jant lastik ve airbag yenilenmiş bence 13000 normal..

ha ama alınırmı o zman düşünülğr bi kez da ki aracın fiyatı da yüksek 27 28 olsa alınır ...

Geri
Üst Alt