Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acill yardımmmmm

syma

SCW Ladies
haziran çıkışlı sıfır aracımı yarım saat önce geri geri park ederken arka çamurluğunu duvara sürttüm çizikler hafif ıslak bezle sildim ama köşeli olan yerde 1 2 cm uzunluğunda boyası kalktı çok küçük küçük ama içime sinmiyor ne yapmalıyım aracım kırmızı sırıtıyor yardım nereye götürmeliyim

Geçmiş olsun... Boya hasarı varsa rütuş yapılır. Seat'ın orjinal rütuş boyaları var araç rengine göre. Dediğiniz gibi 1-2cm'lik çiziği biraz tecrübe ile 10 cm yakından bakılmadıkça anlaşılmaz hale getirebilirsiniz.

Kendiniz uğraşamayacak durumdaysanız, tanıdığınız iyi bir boyacı varsa orada yoksa yetkili serviste rütuş yaptırabilirsiniz.

"Ooooo ne yaptın abla, olmaz abla bu rütuş, komple boyayalım" diyen olursa, pati çeke çeke kaçın ordan.

Gecmis olsun icinize sinmiosa iyi rotus yapan bir yer bulun yaptirin yer konusunda istanbulda ikamet edenler yardimci olacaktir

aynı yerde benim de var aracın ön ve arka tamponu piano black boyanması için sanayide bırakmıştım o ara olmuş kim nasıl yaptıysa çok küfür ettim. oraya lokal boya attılar fark edilmiyo bişey yokmuş gibi

Bu arada Üyelerimiz bölümünden kendinizi tanıtan bir başlık açmanız gerekiyor.
Konu başlıklarını da normalde içeriğe uygun şekilde yazıyoruz.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
yardımlarınız için çok saolun ilkkez böyle bişey başıma gelio oda geldi beni buldu kaçsenedir eşimin fiorinosunu kullanıyorum bikere bile bişey olmadı bianlık gözüm karadı sanki çok üzüldüm yeni olmasa okadar üzülmem bide beyaz beyaz çizik gibi ama çizik olmayan izler var yani pek anlamıyorum netten araştırdım pasta cila mı olacak peki ben aracımı satmak istediğimde bu çıkarmı sonuçta boyancak bişey değil ama işte hala üzülüyorum eşime nasıl göstericem bilmiyorum :(

Pasta cila gecer bende kapimi vurmustum duvara yeni aldigimda buyutucek bisey yok ufak tefek seyler ;) gecmis olsun

Geçmiş olsun.. Önemli olan can sağlığı çizik yüzünden moral bozmaya değmez o çizikte aracınızın nazarlığı olsun..

Geri
Üst Alt