Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acill Yardım!!!

yapcak bişey yok artık bide farklı cd deneyecem son şans

sorun çözüldü...herkese teşekkür ederim..Nasıl çözüldü diyecekseniz :)) cd'yi değiştim sony taktım çalışıyor...

Mp3 uzantili dosya sikistirilmis dosyadir. Teyp gözü cd deki mp3 dosyasini okumak icin daha cok enerji sarf eder. Zamanla goz tozlanir ve okuma hassasiyetini kaybeder size tavsiyem goz temizleme cd si ile gozu temizleyin yine sonuc alamazsaniz bir elektronikcide gozu degistirin. Umarim sorununuzu cozersiniz.

Araç sadece track çalıyor olabilir ondan önce emin olmak lazım ben sony nin cd lerini kullanıyorum sıkıntı olmuyor birde çook hızlı yada çook yavaş yazarsan malesef okumuyor deneme yanılma yöntemi ile en düşükten hızlıya doğru dene cdleri hangisi okursa bundan sonra onla yazarsın (=

yapcak bişey yok artık bide farklı cd deneyecem son şans
merhaba ..cd için en kalıtelisi phillips veya sonydir.seat ses sistemlerin cdyi çaldıran iğne cok hassas bazen cd error verebiliyor yada okumuyor.kalıteli cd kullanırsanız + cdyi özenle saklarsanız uzun zaman kullanabilirsiniz.bence cd den kaynaklanıyor.ayrıca yavaş yazdırmayın burnaware basit yazdırma programları kullanın.nero denen şey herkes çok özellikle programı kullanmayı bilmeyebilir bazen benım bile kafam karışabiliyor.cunku mp3 yerine wma formatında yüklemiş olabilirsiniz.nacızane tavsıyem internet cafeye gidin sony cd ya da kaliteli cdyi şarkı yuklettin bir daha deneyin sonucu burda paylaşalım :) tşkler

Ya adam sorunu çözdü zaten hiçmi okumuyorsunuz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt