Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acill Yardım!!!

evet ılk defa calacağım şımdıye kadar 5-6 defa cd cektım ama nafıle bi türlü çaldırmadım ha bu arada mp3 özelliği de var..
kırtasiyeden prınco cd aldım acaba o cd yı mı çalmıyor.
değiştirdiğin cd acaba hangisi olabilir..? mesela dıamond olabilir mi?
evet biliyorum 2006 leon benimkide orjinal teyp inde mp3 çalıyor. aracı aldığından bu yana hiç mp3 dinlemedin mi diye sormuştum? markasını inan bilmiyorum ama dış yüzeyi maviydi. önemli olan markası değil cd nin dış yüzeyi renkli olsun şeffaf olmasın al istersen bi kaç tane farklı marka dene.

1P lerde olan kronik bi sıkıntı bu sanırım... bi kaç arkadaşım servisle çözmüşlerdi...

neyse artık servis yolu göründü anlaşılan yada aklımda tablette var ama yapan varmı acaba hiç

Yaptiginiz mp3 cd sini baska aracta denediniz mi yada baska bir aracta çalan mp3 cd sini kendinizde denediniz mi?

bugün deneyemedim maalesef pazartesiye kaldı pztsi deneyeceğim olmazsa gideceğim servise nedenını cok merak edıyorum

Geri
Üst Alt