Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACILL -H4 bixenon far

İlker bu işin üstadı, aydınlatma konusunda en iyi adreslerden birisi...

kesinlikle faruk abi katılıyorum sana
bı kac yaptıgı aracı gorduk kendı aracınıda super ıscılık var ama hanı o kadar masraf yapana kadar cıkma far falan alana kadar senın fardan taktırmak daha mantıklı

maliyet ne kadar oldu peki abi bu farların? Ben "romeoilker" :))) e pm attığımda bana 300 lira mercek + işçilik dedi. Çıkma far + xenonlar bende yine.

300tl işçilik, çıkma far da 300tl dersen yaklaşık orjinal farın yarısına denk gelecektir. ama kaskoya işletirken romeoilker deme şansın olmayacak bişey olsa yine İlkeri bekliyeceksin. konu direk para olunca yapma daha iyi gözüküyor ama kasko davası düşündürüyor.

abi ben jantlarımı ve tamponumu sadece fiyat belirterek işlettim...parça numarasına gerek olmadan...önceki arabalarımda da böyleydi...tampon için 1500tl jantlarım için 2000 tl değer belirttim,yıllık 80 tl fazla ödüyorum...far için de 1500 tl lik mercek far vardır ibaresi yeterli oluyo benim kaskomda???

300tl işçilik, çıkma far da 300tl dersen yaklaşık orjinal farın yarısına denk gelecektir. ama kaskoya işletirken romeoilker deme şansın olmayacak bişey olsa yine İlkeri bekliyeceksin. konu direk para olunca yapma daha iyi gözüküyor ama kasko davası düşündürüyor.

orijinal farın yarısı 600 liradan çok daha fazla abi. 2 katı kadar... En azından benim öğrendiğim rakam bu.

İlker bu işin üstadı, aydınlatma konusunda en iyi adreslerden birisi...

ilker'e bende mercek yaptırdım. uygulama noktasında çok iyi ama far açma konusunda iyi değil. zira birkaç farklı kişiden farların buğu yapması sorunu ile karşılaştıklarını duydum.herşeyden önce farı kesiyor. şimdi nasıl yapıyor bilemem ama o zamanlar keserek açıyordu.

bu olayı daha önceden bildiğim için rami'de bulduğum bir ustaya farları açtırıp, içini ilker'e yaptırdım. farı açan kişi hiç bir şekilde farları kesmedi ve de kapattıktan sonra da hiçbir şekilde buğu yapma işlemi olmadı. hatta öylesine bakıldığında farların açıldığı dahi belli olmıyordu.

Geri
Üst Alt