Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACILL -H4 bixenon far

volkan(aux) bu konuda en tecrübeli arkadaşımız...su alma ve buğu problemi olmasa bende bi ara kafayı takmıştım...maliyet baya düşük çnki orj mercek fara göre...bide ben orj cupra farındaki gibi mercek etrafındaki krom ayrıntıyı çok beğeniyorum...sanırım faruk abininkinde sadece siyah???

Faruk abininkileri bilmiyorum nasıl. krom yerine siyah koyduklarını sanmıyorum gerçi ama fotografları varsa bizimle paylaşırsa sevinirim. Mert abinin koyduğu videolar vardı orada çok güzel duruyor.

hiç girmeyin o işlere, yapma olacağı zaman malzeme + işçilik olarak hesaplarsan orjinale yaklaşık fiyat çıkar. Bir kaza anında da farlar eskisine döner. Bendeki standart, kaskoya parça nosunu işletiyorsun ve Allah göstermesin olası hasar durumunda çalacak bir kapın oluyor.

aynen öle abi haklısın...sırada ztn bunlar var...yaza doğru kısmetse

abi fotograf için teşekkürler. Sen kaskoya orjinal bixenon olarak işlettin galiba. O zaman karda oluyoruz aynı zamanda. Bir sıkıntı anında komple cupranın farını takıyorlar heralde:)

kesinlikle farın kesılmesı sıkıntı.ama istanbulda bu işi yapan ilker diye biri var yapılıcaksada bana kalırsa onda yapılması cok daha ıyı olur.ben onun kendı aracını gordum vede bı arkadasın hondasına yaptırcaktık ona farı kesmeye kıyamadıgımızdan vazgectık ama ılker ısın pırı bence

Ben de kesilmesine karşıyım. Yani ille de kesilme olacaksa bir çıkma far alıp ona uygulamak daha doğu olur gibi geliyor.

Ben de kesilmesine karşıyım. Yani ille de kesilme olacaksa bir çıkma far alıp ona uygulamak daha doğu olur gibi geliyor.

ya cıkma far alıcan mercek alıcan xenonu ıvırı zıvır aynı kapıya cıkıcak....faruk abının fardan tak kafanda kulagında her turlu rahat etsın ;)

İlker bu işin üstadı, aydınlatma konusunda en iyi adreslerden birisi...

Geri
Üst Alt