Acill Adobe Flash Animasyon ile uğraşan varmı? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Acill Adobe Flash Animasyon ile uğraşan varmı?

seat_leon

Kayıtlı Üye
Abilerim bir işim düştü sizlere.. Doğrusu bunu istemek pek hoş değil ama idare edin, bu sene okulda son senem nasip olursa bitecek.. herşey üst üste geldi Finaller, bitirme projeleri vs. siteyede pek vakit bulamıyorum bu ara.. ama flash ile ilgili animasyona ihtiyacım var 2.5-3dk'lık bir animasyon.. Aranızda uğraşan, elinde hazır proje olan yada yardımcı olabilecek arkadaşım varmı?

safaks

Kayıtlı Üye
Swish programıyla çok kısa sürede flash animasyonları yapabilirsin. Eskiden çok uğraşırdım ama neredeyse 4 5 senedir alakam kalmadı. Belki işine yarar.

seat_leon

Kayıtlı Üye
Swish programıyla çok kısa sürede flash animasyonları yapabilirsin. Eskiden çok uğraşırdım ama neredeyse 4 5 senedir alakam kalmadı. Belki işine yarar.
adobe flash yani fla ve swf formatında lazım ama bana biraz hazır olursa iyi olur cumaya yetiştirecem baya geç kalmışım diğer projelele uğraşırken :(

arthur

Kayıtlı Üye
yav aslın da hasan yapıyo bişeyler ama sitede yok çocuk

safaks

Kayıtlı Üye
adobe flash yani fla ve swf formatında lazım ama bana biraz hazır olursa iyi olur cumaya yetiştirecem baya geç kalmışım diğer projelele uğraşırken :(
Tamam işte. Swish programıda macromedia nın çıkardığı bi programdı. Swf olarak çıktı verirdi.

seat_leon

Kayıtlı Üye
Tamam işte. Swish programıda macromedia nın çıkardığı bi programdı. Swf olarak çıktı verirdi.
swish hiç kullanmayınca oluyor öle formatını bilmemek :) ama uğraşıyorum bakalım kendi çapımba bişeyler çıkacak ortaya..

PATRON

Administrator
bu animasyon nasıl bir şey olacak peki detaylı bilgi paylaşırsan işin daha hızlı yürüyebilir