Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acill Adobe Flash Animasyon ile uğraşan varmı?

seat_leon

Kayıtlı Üye
Abilerim bir işim düştü sizlere.. Doğrusu bunu istemek pek hoş değil ama idare edin, bu sene okulda son senem nasip olursa bitecek.. herşey üst üste geldi Finaller, bitirme projeleri vs. siteyede pek vakit bulamıyorum bu ara.. ama flash ile ilgili animasyona ihtiyacım var 2.5-3dk'lık bir animasyon.. Aranızda uğraşan, elinde hazır proje olan yada yardımcı olabilecek arkadaşım varmı?

Swish programıyla çok kısa sürede flash animasyonları yapabilirsin. Eskiden çok uğraşırdım ama neredeyse 4 5 senedir alakam kalmadı. Belki işine yarar.

Swish programıyla çok kısa sürede flash animasyonları yapabilirsin. Eskiden çok uğraşırdım ama neredeyse 4 5 senedir alakam kalmadı. Belki işine yarar.

adobe flash yani fla ve swf formatında lazım ama bana biraz hazır olursa iyi olur cumaya yetiştirecem baya geç kalmışım diğer projelele uğraşırken :(

yav aslın da hasan yapıyo bişeyler ama sitede yok çocuk

adobe flash yani fla ve swf formatında lazım ama bana biraz hazır olursa iyi olur cumaya yetiştirecem baya geç kalmışım diğer projelele uğraşırken :(

Tamam işte. Swish programıda macromedia nın çıkardığı bi programdı. Swf olarak çıktı verirdi.

Tamam işte. Swish programıda macromedia nın çıkardığı bi programdı. Swf olarak çıktı verirdi.

swish hiç kullanmayınca oluyor öle formatını bilmemek :) ama uğraşıyorum bakalım kendi çapımba bişeyler çıkacak ortaya..

bu animasyon nasıl bir şey olacak peki detaylı bilgi paylaşırsan işin daha hızlı yürüyebilir

Geri
Üst Alt