Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acilen kaskomu ve sigortami yenilemem lazim!!

beyaz leon

SCW Ladies
Arkadaşlar, 2 gün içinde sigortamı ve kasko poliçemi yenilemem gerekiyor. Tabiki kapsamlı 1 poliçe ve uygun fiyat istyrm, var mı önerisi olan :confused:

ergo merkezde bi arkadaşım var aradım kendisini sistem gereği sanırım artık indirim hiç bir firma yapamıyormuş fakat sistemde bakınca ak sigorta en ucuz olanı dedi

ben halk sigortaya yaptırdım.
Diğer firmalara göre yüzde 30 daha uygun fiyat verdiler

Hemen buradaki Halk Sigorta Acentesyle görüştm, şimdlk en iyi teklifi o verdi. Teşekkrler.

çalıştığınız srv.halk sigortayla anlaşması olmasıda önemli

Dubai grup sigortayı öneririm şu an piyadaki en fazla kapsamlı poliçeyi sağlayan hasarlarda parayı en erken ödeyen fiyat ve hasarsızlık indirimi olarak güzel teklifler sunar firmadır... araştırmanızı tavsiye ederim...

halk sigorta veya anadolu diyebilirim buralardan teklif alın birde sigortam.net ten de bir teklif al bazen iyi sonuçlar çıkıyor...

Sonunda karar verdk, sigorta 162, full kasko 804
ikisi de Anadolu Sigorta.

Geri
Üst Alt