Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardımlarınıza, Görüşlerinize ihtiyacım var...

abi şimdi şu da var hepsini açıkça söyleyip harbi olmak lazım
ben antebin safkan yerlisiyim sırf antebin malı satılsın diye kimseyi kandırmamak lazım
aracın muayenesi bitmiş, ve motor la da oynandığını bilmiyoruz

benim açık fikrim şu kısa süreli zevkine 1-2 yıl bineyim denilirse alınır
yok uzun süreli düşünülürse yanlış olur masraf çıkartacak bir araç çok hor kullanılmış,
tabi bu fiyata başka araç bulunmaz ve antepte 2000 motor tutulmaz bu da bir gerçek

ben antebin safkan yerlisiyim sırf antebin malı satılsın diye kimseyi kandırmamak lazım

yok uzun süreli düşünülürse yanlış olur masraf çıkartacak bir araç çok hor kullanılmış,
tabi bu fiyata başka araç bulunmaz ve antepte 2000 motor tutulmaz bu da bir gerçek

Feridun kardesim.tekrar gosterdigin ilgi ve cabaya cok cok tesekkur ederim.gercek seat kardesligine en guzel örnek oldun inan. tam anlamiyla expertiz raporu cikartmissin be kardesim.hor kullanilmis olmasi kafami karistirdi açıkçası.resimlere aldanmamak lazim.biraz dusunup, taşınayım.hayırlısı inşallah....

Feridun kardesim.tekrar gosterdigin ilgi ve cabaya cok cok tesekkur ederim.gercek seat kardesligine en guzel örnek oldun inan. tam anlamiyla expertiz raporu cikartmissin be kardesim.hor kullanilmis olmasi kafami karistirdi açıkçası.resimlere aldanmamak lazim.biraz dusunup, taşınayım.hayırlısı inşallah....

Geri
Üst Alt