Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardımlarınıza, Görüşlerinize ihtiyacım var...

Habil kardeşim eğer merakın varsa yakıtı düşünmemek lazım.Çünkü bu canavarı alıpta yakıtın hesabını yaparsan hiç zevk alamazsın.Ayrıca bu aracın 2. elide zayıftır.Yani ha deyince satamazsın onuda hesap et bence...Hayırlısı olsun.İnşallah gönlüne göre bir araç bulursun...:)

Habil öncelikle Allah gönlüne göre versin inşallah istediğin gibi olur fakat yakıta 8lt leri pek göremezsin ama merakın varsa hiç düşünme derim arkadaşımda vardı bizim arabalar traktör gibi geliyor ondan indikten sonra 2. el piyasasıda bu tarz aracı arayanlar alır kısmet işi bu bir bakarsın bizim arkadaşta olduğu gibi nete koydu yayınlanmaya başladı yarım saat sonra aracı sattı yani 2. el işi kısmet bence vergisine gelincede bence hiç düşünme bile yakıta okey dersen al bence

Arkadaşlar hepinize degerli yorumlariniz icin cok teşekkür ederim.Feridun kardesim yarin ön inceleme yapacak. Bize gelirmi gelmezmi bakalim ona gore karar verecegiz. Kendisine buradan sizlerin huzurunda gosterdigi ilgi alaka icin cok teşekkür ederim.gelismelerden haberdar ederim...

hayırlısı olsun habil abi yakışır sana.. biri gaz verdimi durur durur geçersin nasip olursa :D

şimdi arkadaşlar habil abiye de söyledim burdaki arkadaşlarımızdan da fikir alalım
ben aracı antepteki tüm arkadaşlara sordum hatta daha önce bu aracın benzerini almaya niyetlenen arkadaşımdan da fikir aldım
söylemlerine göre bu araçta turbo yok ve ilanın aksine 155 beygir diyorlar yarın ilk işim motor kaputunu açıp turboyu kontrol etmek olacak...
yani sadece kasasından almak sa sorun yok yakıt etkilemez ama performans güç derseniz bunu sağlayacağını sanmıyorum

kendimden örnek verecek olsam aynı fiyatta mitsubishi evolution mı alırım
yoksa ford 450 mi deseler kesinlikle ford 450 boyut yönünden alırdım
zevk meselesi...
her türlü yardımı seve seve yaparım sorun değil dedem rahmetliden kalan alışkanlıktır

şimdi arkadaşlar habil abiye de söyledim burdaki arkadaşlarımızdan da fikir alalım
ben aracı antepteki tüm arkadaşlara sordum hatta daha önce bu aracın benzerini almaya niyetlenen arkadaşımdan da fikir aldım
söylemlerine göre bu araçta turbo yok ve ilanın aksine 155 beygir diyorlar yarın ilk işim motor kaputunu açıp turboyu kontrol etmek olacak...
yani sadece kasasından almak sa sorun yok yakıt etkilemez ama performans güç derseniz bunu sağlayacağını sanmıyorum

kendimden örnek verecek olsam aynı fiyatta mitsubishi evolution mı alırım
yoksa ford 450 mi deseler kesinlikle ford 450 boyut yönünden alırdım
zevk meselesi...
her türlü yardımı seve seve yaparım sorun değil dedem rahmetliden kalan alışkanlıktır

Evet arkadaşlar Feridun böyle bir duyum almış. 155 bg ve turbo olmama ihtimali varmı? 2.0 Tfsi ların hepsi 185 liktir diye biliyorum....

hayırlısı olsun habil abi yakışır sana.. biri gaz verdimi durur durur geçersin nasip olursa :D

Evet kardeşim, tamda içimden geçenleri yazmışsın. Hep yapmak istediğim şey. :D

O tür durumda normal 1.6 sananların yüz ifadesi nasıl olur ki? :D

Habil Eğer Haftada 2 3 kez biniyorsan kesinlikle al bence 2000 TFSI ne demek yahu.. Tabi şunu da söyliyeyim 8 litrelerle dolaşabilmen için o arabayla peygamber sabrına ihtiyacın var zira kaputun altında canavar yattıgını biliyosun.. ve basmadan duramıyosun genede Cupra Cupradır gerçi bu Staylance ama fark etmez sonuçta 185 Beygir araç.. ufaktan bir yazılımla çok rahat 240 ları görürsün sevdiğim bir arkadaşım olarak 2.0 TFSI ya binmeni isterim.. fakat yakıt konusunu bir düşün sağ ayağına hakim olamıyorsun çoğu zaman.. vergisine gelince 1000 lira bence çokda gözünde büyümemeli zira 1.4 TSI FR için şu an ben 800 küsür lira ödüyorum yaşı sebebiyle.. aracın başka bir handikabıda 2006 model olması biliyorsun 2006 lar biraz ağır gidiyor fakat bunun klasmanı çok farklı tabi.. bide yaşına rağmen araç çok diri ve temiz duruyor bence Ya bu Aracı Kaçırma Yada hiç Bulaşma.. ikisinden biri ama hangisi olduğunu kendin bakıp görüp göstererek öğrenebilirsin bence..
hakkında Hayırlı olsun Feridun Arkadaşımız yardımcı Olacaktır bu konuda sana.. ayrıca benide bi heyecan sardı şu an .. Forumda Senin kadar aktif olan Cupracı yok çünkü..
Gönlüne göre olur umarım.. :eek:key:

Canım kardeşim, güzel ve özel yorumun için çok teşekkürler. Okuyunca inan ben dahada heyecanlandım. :) Bu yorumun adama CUPRA aldırır be :D Feridun bakacak yarın kısmetse, bakalım karar vereceğiz artık.

İşten, güçten fırsat buldukça aktif olmaya çalışıyorum. İstanbul da ortamınız çok güzel. Orada olsam devamlı takılırdım size...

merhaba arkadaşlar,
aracı geçte olsa bu akşamüstü iyice bi inceledim galerici iyi birisi çıktı,
ben biraz kıl bir insanım ayıp değil ince elerim sık dokurum yarım saat her noktasına baktım kendi fikirlerimi aktarıyorum:

araç en başta ruhsatta bwa motor kodu yazıyordu yani hakiki tfsı 185 beygir olduğunu gördüm motor kaputunda da yazıyordu bu kısamda farlarla oynanmış orjinal dışı kablo çıkıntıları vardı zenon için olsa mı gerek desem? motor temiz görünümlü idi.
dış kupanın boyası güzel yıpranmamış sağ arka kapıda ufak bi taş byüklüğünde ezik
sağ far altı tampon çıtasından hafif ayrık vardı
sol far yıpranmış,
iç dekorda bütün kumanda tuşları yıpranmış torpido ışığı arızalı
koltuklar resimler gözüktüğü kadar temiz değil
arka koltuklarda sigara yanık izleri mevcut
bagaj kirli stepne kullanımamış
kilometresi 71960 gördüm
ayrıyeten debriyaj sert ve kavrama aşırı yukardan geldi baskı balata ömrü azalmış olabilir bunun haricinde gördüklerim güzeldi kendim beğendim kupa olarak görüntü olarak hoş araç
lakinnn habil abime 29.500 veririm demiş ama o paraları bana göre etmez çünkü karcısı olan galericinin dediği bile abi buna 32 istediler alan olmadı 29.500 bastırıp alırız dedi
şimdi benim nacizane fikrim tabi bakışlarım dıştan ve gözlem olaraktı aklı başında motor teste kaortacıya ve tamirciye sokmadan alınmaz
28.000 ederi ancak mantıklısı da bu taş çatlasa 28.400 fazlası etmez...

merhaba arkadaşlar,
aracı geçte olsa bu akşamüstü iyice bi inceledim galerici iyi birisi çıktı,
ben biraz kıl bir insanım ayıp değil ince elerim sık dokurum yarım saat her noktasına baktım kendi fikirlerimi aktarıyorum:

araç en başta ruhsatta bwa motor kodu yazıyordu yani hakiki tfsı 185 beygir olduğunu gördüm motor kaputunda da yazıyordu bu kısamda farlarla oynanmış orjinal dışı kablo çıkıntıları vardı zenon için olsa mı gerek desem? motor temiz görünümlü idi.
dış kupanın boyası güzel yıpranmamış sağ arka kapıda ufak bi taş byüklüğünde ezik
sağ far altı tampon çıtasından hafif ayrık vardı
sol far yıpranmış,
iç dekorda bütün kumanda tuşları yıpranmış torpido ışığı arızalı
koltuklar resimler gözüktüğü kadar temiz değil
arka koltuklarda sigara yanık izleri mevcut
bagaj kirli stepne kullanımamış
kilometresi 71960 gördüm
ayrıyeten debriyaj sert ve kavrama aşırı yukardan geldi baskı balata ömrü azalmış olabilir bunun haricinde gördüklerim güzeldi kendim beğendim kupa olarak görüntü olarak hoş araç
lakinnn habil abime 29.500 veririm demiş ama o paraları bana göre etmez çünkü karcısı olan galericinin dediği bile abi buna 32 istediler alan olmadı 29.500 bastırıp alırız dedi
şimdi benim nacizane fikrim tabi bakışlarım dıştan ve gözlem olaraktı aklı başında motor teste kaortacıya ve tamirciye sokmadan alınmaz
28.000 ederi ancak mantıklısı da bu taş çatlasa 28.400 fazlası etmez...

Kardeş emeğine sağlık...expertiz gibi olmuş.
:D

Geri
Üst Alt