Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardımlarınıza, Görüşlerinize ihtiyacım var...

habil zamanım olsa ararım vallaha senin için ama bu ara evde bile duramıyorum ama ankarada yada izmitte varsa gidip bakarım bir boşluk yaratmaya çalışırım senin için

habil zamanım olsa ararım vallaha senin için ama bu ara evde bile duramıyorum ama ankarada yada izmitte varsa gidip bakarım bir boşluk yaratmaya çalışırım senin için

Canin sagolsun abicim. Senin taraflarda iyi birşey denk gelirse ararim abi.cok sagol

arkadaşlar aracı çoğu zaman trafikte görüyorum
hatta resimlerden de kişinin ne iş yaptığını sezdim konfeksiyoncu bir arkadaşın olsa gerek evime yakın sayılır ama servisle işim hiç olmadı genelde kamyon tamircilerine giderim
resimler harici araç temize benziyor isterseniz yakından bakayım
yakıt ve vergi harici sorunu olacağını sanmam tam niyetlenirseniz sanatkar tamircime götürür burdaki servisten daha net inceleme sağlarız elimden gelen yardıma hazırım satan kişiyi tanımıyorum ama pazarlıkta kanını içerim merak etmeyin:)

Abi zaten arabaya haftada 2, 3 gun biniyorum. 2.0 motor merakim var, hic kullanmadim.tavsiye etmiyormusun?

Habil Eğer Haftada 2 3 kez biniyorsan kesinlikle al bence 2000 TFSI ne demek yahu.. Tabi şunu da söyliyeyim 8 litrelerle dolaşabilmen için o arabayla peygamber sabrına ihtiyacın var zira kaputun altında canavar yattıgını biliyosun.. ve basmadan duramıyosun genede Cupra Cupradır gerçi bu Staylance ama fark etmez sonuçta 185 Beygir araç.. ufaktan bir yazılımla çok rahat 240 ları görürsün sevdiğim bir arkadaşım olarak 2.0 TFSI ya binmeni isterim.. fakat yakıt konusunu bir düşün sağ ayağına hakim olamıyorsun çoğu zaman.. vergisine gelince 1000 lira bence çokda gözünde büyümemeli zira 1.4 TSI FR için şu an ben 800 küsür lira ödüyorum yaşı sebebiyle.. aracın başka bir handikabıda 2006 model olması biliyorsun 2006 lar biraz ağır gidiyor fakat bunun klasmanı çok farklı tabi.. bide yaşına rağmen araç çok diri ve temiz duruyor bence Ya bu Aracı Kaçırma Yada hiç Bulaşma.. ikisinden biri ama hangisi olduğunu kendin bakıp görüp göstererek öğrenebilirsin bence..
hakkında Hayırlı olsun Feridun Arkadaşımız yardımcı Olacaktır bu konuda sana.. ayrıca benide bi heyecan sardı şu an .. Forumda Senin kadar aktif olan Cupracı yok çünkü..
Gönlüne göre olur umarım.. :eek:key:

habil kardeşim sakin kullanma işini bi kenera bırak, yogun trafikte kalırsan blki kullanırsın, arkadaşım kendini kandırma .ama araca gelirsek araç güzel, feridun yardım edecektir mutlak,ama dizelllerde bakabilirsin ,en azından inmessin üstünden ver gazı ondan sonra ,hakkında hayırlısı olsun kardeş

şimdi arkadaşlar görüştüm telefonla akşam 7:30 da randevu aldım araca dıştan ve işten kendim bi inceleme yapıcam
telde görüştüğüm kişi emanetçiydi aracın sahibi öğrenci imiş
satma sebebi audi a3 almış ne kadar doğruysa araç resimdeki mevkide garajda duruyormuş
şu da bir gerçek bu araç çoktandır satılık
eğer kilometre orjinalse bi bakıp kendime alacak gibi davranıcam tam niyetlenirse ona göre gereken yerlere inceleme yaptırırız

2006 model oluşu 2000 motor oluşu bu aracın ikinci elini yavaş kılmaktadır..Zor satılır çünkü sadece meraklısı alıcı olur bu tür araçlara..Ancak habilim 185 beygirlik bir canavar ile nevşehir kayseri arası güzel yapıştırılır:) Madem merakın var o zaman yakıtını çok düşünmeyeceksin binip keyfini çıkaracaksın..

Geri
Üst Alt