Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Acil Yardımlarınıza, Görüşlerinize ihtiyacım var...

Konu, 'Sohbet' kısmında habildinar tarafından paylaşıldı.

1. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Arkadaşlar merhaba, aşağıda linkte göstermiş olduğum 2006 Leon 2.0 TFSI sport up ı alma arifesindeyim. 2 buçuk parça boyası varmış. Motorunda oynama yokmuş, sadece Blow Off takılmış. Yakıt tüketimini biraz araştırdım, normal kullanımda 8 litre civarı yakıyormuş. Bunun içinde bayağı kasmak lazım sanırım [​IMG] Bunun haricinde tek handikabı vergisi, (yıllık 1000 tl). Sizden ricam bu leon hakkında olumlu, olumsuz her türlü görüşlerinizi vakit ayırıp yazarsanız, çok faydalı olacak karar vermemde. 29.5 a bıraktı bu arada... sizce fiyat nasıl? birde Gaziantep te benim için bu leonu servise gösterebilecek bir arkadaşa ihtiyacım var. Gazi Antepli müsait bir arakadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim inanın. şimdiden teşekkürler... Seat Leon 2.0 TFSI Stylance 2006 Model 31.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 121844712

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  2. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    [MENTION=8008]altıpatlar[/MENTION] var tanıyor olabilir bile arabayı görürse cevap yazar merak etme habil altında o güç varken sakin kullanım işi biraz zor oluyor haberin osun

Bunu beğendi. 4 kişi bunu beğendi.
  3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    habil ne yapıcaksın nevşehirde tfsi yı

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Ali abi cok sagol yorumun icin.evet Feridun tanıyor olabilir sahibini.gorurse yazar umarim. Sence fiyat iyimi abi? Yakittan dolayi pisman olurmuyum sonra en cok bu kafami yoruyor. ..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Abi zaten arabaya haftada 2, 3 gun biniyorum. 2.0 motor merakim var, hic kullanmadim.tavsiye etmiyormusun?

6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    Araç güzel, yakıt konusunda bence basacağın için yakacaktır. Aracı sakin kullanacaksan almana gerek yok. En azından ben böyle düşünüyorum

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  7. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    o vergiyi vereceksen dizel baksana habil kayseri ürgüp fink atarsın aradaki yakıt farkında vergiye tam denk gelir

8. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
  9. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Haklısınız Ismail bey.tesekkurler. hayirlisi bakalim.

Sayfayı Paylaş